Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Vendula Pizingerová a její malý Pepíček: Nic roztomilejšího už dnes neuvidíte

Vendula Pizingerová a její malý Pepíček: Nic roztomilejšího už dnes neuvidíte
Zdroj: Vendula Pizingerová archiv
+ Dalších 7 fotografií
láska
Vendula Pizingerová (48) nedávno porodila syna Pepíčka a v současné době se naplno věnuje společně s manželem své velké rodině. Malý Pepíček se pomalu seznamuje se všemi členy rodiny a pyšná maminka se pochlubila na sociálních dojemnými snímky svého staršího syna Jakuba, jak si hraje s malým bráškou Pepou. Nic roztomilejšího dnes rozhodně neuvidíte.

Sympatická Vendula Pizingerová (48) prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Před časem porodila v osmačtyřiceti letech Pepíčka a v současné době se nový člen velké rodiny seznamuje s jejími členy.

Vendula zachytila na snímcích dojemné okamžiky staršího bráchy Jakuba a malého Pepy. "Bráchové, malý zatím neodporuje. Ten se chce hlavně chovat," napsala šťastná Vendula k snímku.

Vendule se podařilo otěhotnět těsně před padesátkou a spoustu lidí to vnímá jako dar z nebes. "Samozřejmě, že existuje pár kverulantů, kteří k tomu měli nějaký nevhodný komentář," řekla Vendula v Show Jana Krause.

"I když je u nás doma teď často slyšet dětský pláč, cítím neskutečný klid. Nemám pocit, že kamkoli musím. Vše objímá klid a svoboda. Dny pomalu letí v souběhu věcí, které se dějí venku. Vše, o čem sníme, je láska, i když vím, že je prchavý," napsala dojemně Vendula ke snímku se svým druhým synem.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy