Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vendule Pizingerové (48) se bříško krásně zakulacuje: Nad novou fotkou se rozplývá i Bočanová

Vendule Pizingerové (48) se bříško krásně zakulacuje: Nad novou fotkou se rozplývá i Bočanová
Zdroj: archiv Vendula Pizingerová
+ Dalších 6 fotografií
Těhotenské foto
Protože je Vendule Pizingerové už osmačtyřicet let, všechny pořádně zaskočila, když začátkem května oznámila, že se svým manželem čeká miminko. Těhotenství si náramně užívá a už jí dokonce roste i bříško.

Vendula Pizingerová (48) aktuálně prožívá nejkrásnější okamžiky života. V bříšku jí totiž roste další potomek. Miminko čeká s nynějším manželem Pepou, který je o 16 let mladší. Své ano si řekli v roce 2015 a letos se rozhodli svůj vztah posunout o metu dál.

Těhotná Vendula

Symbolicky přesně na 1. máje oznámila Vendula, že s manželem Josefem Pizingerem čekají jejich první společné miminko. Prezidentka nadace Kapka naděje poslední dobou září opravdovým štěstím. Třetí těhotenství si Vendula užívá a s rostoucím bříškem se ráda chlubí.

Nyní se na sociální síti pochlubila dalším snímkem s bříškem. Vendula se nechala zvěčnit v přírodě obklopená stromy a vysokou trávu. Na sobě má zelené šaty s květinami, ve kterých krásně vynikne bříško.

Nový snímek Venduly se zamlouvá i herečce Mahuleně Bočanové. "To je tak dobré. Holčičko," komentovala Bočanová s několika emoji srdéček.

A jak se nová fotka Pizingerové líbí vám? Podívejte se do fotogalerie, jak se budoucí maminka raduje z rostoucího bříška.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy