Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vendula z Ulice zhubla 20 kilo: Cítím se o dvě dekády mladší, na vrásky a šediny kašlu

Anežka Rusevová zhubla 20 kilo.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / se souhlasem Anežka Rusevová / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
proměna

Hvězda Ulice Anežka Rusevová (36) se před rokem pustila do hubnoucí proměny, protože ze ve svém těle necítila dobře. V případě představitelky Venduly ale nešlo o žádnou metodu pokus-omyl. Naopak s přebytečnými kily skutečně zatočila a zbavila se úctyhodných 20 kilogramů. O své cestě se rozepsala na svém Instagramu.

"Je to skoro rok, co jsem se rozhodla, že zhubnu! Najednou to přišlo! Prostě mě ty pneumatiky na břiše začaly dost obtěžovat. Přestala jsem se cítit hezky a začala vidět, co jsem dřív vidět asi nechtěla. Vždycky jsem byla holka 'krev a mlíko', ale najednou už tomu tak dávno nebylo. Najednou jsem se ocitla v kategorii 'michelin neboli mišelín'. A také jsem si uvědomila, že když s tím něco neudělám teď, za 10 let to půjde ještě hůř," napsala hned z úvodu herečka Anežka Rusevová ke svému příspěvku na Instagramu, kde ukázala jakou ohromnou hubnoucí proměnou prošla.

Omlouvám se za mekáče a tisíce rohlíků

Za necelý rok se jí podařilo zhubnout 20 kilogramů a jak sama přiznala, cesta to nebyla vůbec jednoduchá.

"Ano, začátek, jako všechny začátky, byl těžký. Ale s citlivým vedením a motivací jsem to zvládla a překonala. Udělala jsem si z hubnutí takový 'projekt'. Pochopila jsem, že toho musím v hlavě hodně přenastavit a on to pak pochopil i můj metabolismus! Šikovnej. Tedy takhle, já se mu omlouvám za ty hektolitry coca-coly, mekáče a tisíce rohlíků. Myslela jsem si, že zhubnu třeba 5 kilo a budu ráda. Najednou to šlo samo."

20 kilo Anežky Rusevové je pryč a kdo další z Ulice prošel hubnoucí proměnou?

Představitelka Venduly z Ulice už dnes otylou ženu nepřipomíná ani vzdáleně a ve svém těle se cítí konečně dobře, a to nejen co se týče fyzické stránky, ale i té psychické.

"Dnes už vím, že těch 20 kilo nikdy zpátky přibrat nechci. Už ne. A to je můj cíl! Mám pocit, jako bych s těmi 20-ti ztracenými kily omládla o 20 let. No jo no, vrásky a šediny asi nezastavím, ale kašlu na ně," uzavřela s úsměvem.

Anežka Rusevová není jediná hvězda Ulice, která prošla radikální hubnoucí proměnou. S přebytečnými kily zatočila i Pavla Tomicová. "Zhubla jsem 35 kilo. Mně se to vždy povede shodit, ale pak se to zase vrátí zpátky. Všem říkám, že důležitá je správná a pravidelná strava," prozradila nedávno pro Blesk. Ohromnou proměnou prošel i herec Jan Řezníček, který o své cestě informoval před více než rokem na Instagramu.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy