Oblíbený vizážista, který z každé ženy dokázal vykouzlit princeznu, si měl sáhnout na život někdy v noci z neděle na pondělí. Ale první zvěsti o jeho smrti přišly až v noci z úterý na středu, kdy se na jeho Facebooku začaly objevovat kondolence a nikdo nechápal, co se děje.

Ivo, který líčil třeba Ivetu Bartošovou, Vendulu Svobodovou, Karla Gotta, Iva Kubelkovou či účastníky StarDance, neměl umřít ani doma, ani ve svém salonu. Zatím je vše v řešení policie a na celou kauzu je přísné embargo.

Tragická zpráva zasáhla nejen jeho rodinu a kamarády, ale i celebrity. Nemohou uvěřit, proč to vlastně udělal. „Tomu snad ani nemohu uvěřit. Ivoš byl ten nejpozitivnější člověk, kterého jsem znal. Spolupráce s ním byla vždy fantastická. Na place dokázal udržet skvělou náladu v celém štábu. Doufám, že to není pravda,“ řekl Blesku režisér Zdeněk Troška. Tomu Ivo líčil herce do filmu Babovřesky.

Ve svém oboru byl opravdová špička. Maloval hvězdy od roku 1990 a spolupracoval opravdu s tou největší špicí našeho šoubyznysu. Občas se ale také předváděl jako travestita a převlékal se do dámských šatů. Proč si vzal život, to je zatím jeden velký otazník…