Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vendula Pizingerová vklouzla do peří: V odvážných šatech ukázala bujné přednosti

Vendula Pizingerová na Plesu agrární komory.
Zdroj: se souhlasem V. Pizingerové
+ Další 3 fotografie
foto

Vendula Pizingerová (50) opět ukázala, že věk je jen číslo. Na Ples agrární komory v Paláci Žofín vynesla velmi odvážné šaty s peříčky kolem bujného dekoltu. Snímek se pochlubila na svých sociálních sítích a postarala se tak o veliké haló.

"V době ptačí chřipky je trochu riziko si na Ples agrární komory vzít šaty s kohoutím peřím, ale moc jsme si to užili. Navíc výtěžek 92 tisíc je krasným dárkem pro @kapka_nadeje. Na Žofíně mají plesy svou atmosféru," napsala na Instagram k fotce Vendula Pizingerová.

Bujný dekolt

Přítomným mužů museli jít oči kolem, protože Vendula dala na odiv své bujné přednosti. To okomentovali i její sledující na sociálnísh sítích. "Paní Vendulo to jsou Vaše prsa? já vás sleduji pořád a buď bunda, mikina a vy jste taková skrytá sexice?" napsala jedna z fanynek. "Moc Vám to sluší a ty šaty, to peří to je pecka. Už vidím každého jak dvěma prsty zvětšil první fotku, prostě božská Vendula," dodala další.

Sama Vendula v příspěvku přiznala, že ji do šatů pomáhal doma její manžel Josef, která se prý doma pěkně zapotil.  A od koho jsou ty sexy šaty? Vendula si vybrala stejnou návrhářku jako zpěvačka a herečka Eva Burešová na Českého slavíka. Ta se loni oblékla do černé róby se sukní se zeleno-černými peříčky od Martiny Pipkové. Její outfit zachytila i redakce eXtra.cz, která byla na akci také.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy