Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vendula Pizingerová v tom není sama. V pokročilém věku porodila syna i Bára Basiková

Obě dámy spojuje mateřství v pokročilém věku.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 12 fotografií
zralý věk
Mnohé překvapilo, když prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová na 1. máje oznámila, že čeká miminko. Vdova po slavném skladateli totiž za dva roky oslaví padesátku a v její těhotenství, ač má o 15 let mladšího manžela, už asi nikdo nedoufal. Vendula však není sama, kdo ze známých žen rodil téměř na prahu padesáti let. Zpěvačka Bára Basiková porodila syna Theodora ve 46 letech a dodnes je za tento dar i v pokročilém věku vděčná.

Vendula Pizingerová všechny šokovala, když na Instagramu v pátek oznámila, že je těhotná. „Jedině děti vědí, co hledají, a tak si najdou své rodiče. Tohle dítě si našlo nás a my budeme čtyři,“ napsala na sociální síti. Ke slovům štěstí připojila i fotku s manželem Josefem a jeho botičkami z dětství

Není jediná...

Pro Vendulu se jedná už o třetí těhotenství. Stejně jako pro Báru Basikovou, která před jedenácti lety porodila syna Theodora. Miminko, které čeká Vendula s mnohem mladším manželem Josefem, bude její třetí. V roce 1996 porodila svou první dceru Klárku, která bohužel v roce 2000 zemřela na leukémii. O pět let později se narodil vymodlený syn Jakub.

Třetí svatba, třetí těhotenství

Po tom, co v roce 2007 Karel Svoboda spáchal sebevraždu, se prezidentka Kapky naděje znovu vdala. S podnikatelem Patrikem Aušem jí ale manželství nevyšlo a málokdo by čekal, že se ještě jednou vdá. V roce 2015 se ale tak stalo a Vendula se ve svých 43 letech opět ocitla před oltářem.

Miminko si s mladším manželem, který je synem její kamarádky, přála dlouho. Poštěstilo se až teď, dva roky před padesátými narozeninami. Hodně lidí začalo spekulovat, zda Vendula neriskuje zdraví své i miminka...

Basiková by neměnila

Bára Basiková, která také rodila v pokročilém věku, se nechala několikrát slyšet, že mateřství před padesátkou nelituje a ve chvíli, kdy se o těhotenství dozvěděla, byla moc šťastná. Stejné pocity teď jistě prožívá i Vendula, která svůj život vždycky žila naplno a i nyní potvrdila, že věk je pro ni jenom číslo.

Vendule přejeme v tomto období hodně zdraví.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy