Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vendula Pizingerová slaví 49: Po smrti dcery a manžela bolest nahradily láska a štěstí

Zdroj: archiv V. Pizingerové
+ Dalších 12 fotografií
NAROZENINY
Vendula Pizingerová vstoupila do posledního roku před padesátkou, strašáka mnohých žen, ona sama ale zdaleka nemá myšlenky na nějaké obavy. Co vše vdova po Karlu Svobodovi (†68) v životě prožila a jak si užije narozeniny?

Vendula Pizingerová slaví nasucho

„Oslavy nebudou, ani nemohou být kvůli situaci. Narozeniny mám ve špatný měsíc, nenarodila jsem se nejlíp. Je suchý únor. Ale co, oslavíme to až časem, až to bude možné. Zajdeme si někam do restaurace. Nikam nám to neuteče,“ prohlásila pro eXtra.cz Vendula Pizingerová (48).

Životní tragédie

Ta v životě zaznamenala řadu osobních katastrof, které by méně silné ženy asi úplně zničily. Před dvaceti lety zemřela její dcerka Klárka, osudnou se jí stala leukémie. Tatínek tehdy čtyřleté holčičky, věhlasný hudební skladatel Karel Svoboda, zase v roce 2007 obrátil zbraň proti sobě a zastřelil se. Byli spolu tehdy dvanáct let.

Vendula na všechno zůstala sama i s malým synem Jakubem, kterému je dnes už patnáct. Nějakou dobu se tehdy hledala, prošla si i neúspěšným manželstvím s Patrikem Aušem (2009-2012), až nakonec skončila v náručí o šestnáct let mladšího Josefa Pizingera, za kterého se provdala v roce 2015. A pět let po svatbě se jim narodil chlapeček Pepa

Kapka štěstí

Vypadá to, že Vendula je momentálně se svými kluky pořádně šťastná, navíc se i realizuje v nadačním fondu, který pomáhá těžce nemocným dětem. Jeho vznik odstartovala právě Klárčina smrt.

Sama Pizingerová se ale k nepříjemným vzpomínkám nyní nechce vracet.

Radost

„Na bilancování nemám čas a ani to nemám ve zvyku dělat. Pro mě je podstatné, že jsem spokojená, máme se dobře, i Kapka naděje funguje, nemůžu si na nic stěžovat,“ pochvaluje si žena, která si miminka obrovsky užívá i ve zralejším věku.

„Venku je taky krásně. Pro děti byla ta spousta sněhu skvělá, akorát jeden syn, Jakub, je už moc velký a Pepíček zase moc malý, takže jsme si sáňkování nemohli užít. Snad bude taková zima i příští rok,“ doufá.

Související články

Další články