Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vendula Pizingerová si před porodem přivydělává: Brigádu si našla ve stánku se zmrzlinou

Vendula Pizingerová si před porodem přivydělává: Brigádu si našla ve stánku se zmrzlinou
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
přivýdělek
Budoucí trojnásobná maminka Vendula Pizingerová (48) během léta rozhodně neztrácí čas. Přesto, že je již v pokročilém stadiu těhotenství, neválí se jen doma a je stále aktivní. Nedávno se vydala se svým synem Jakubem přivydělat si nějakou kačku točením zmrzliny. Vendula se však místo soustředění na práci jen smála.

Porod Venduly Pizingerové se blíží a prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje se tak chystá na příchod vytouženého miminka. Aby si zkrátila čekání, rozhodla se zaskočit za svého syna Jakuba na brigádě. Jak ale brzy zjistila, v točení zmrzliny příliš nevyniká. Během dne ve stánku však zavzpomínala na své mládí.

"Letní brigády. Tak jsem si to vyzkoušela chvilku místo syna Jakuba a vzpomněla si, jak jsem byla totálně nasazená na gymplu v továrně na čokoládu Orion a pak slibovala doma mámě, že se budu už učit," napsala Pizingerová k fotografii, na které se směje od ucha k uchu a v ruce drží kornout s rozpadající se zmrzlinou. "No dopadlo to trošku jako Hrnečku, vař, ale Kubovi to jde," zavtipkovala a dodala, že naštěstí stánek vlastní její kamarádka.

Od svých věrných fanoušků se nastávající maminka jako vždy dočkala pochvalných komentářů. "Vy jste prostě úžasná. Podívám se na vás a hned mě přejdou všechny chmury. To štěstí, láska a smích, co z vás vyzařují, je lepší než tisíc psychoušů," napsala pod příspěvkem jedna ze sledujících. Další lidé se přidávali a stejně jako Vendula si připomněli brigády, které absolvovali během studia. Sympatická blondýna má prostě dar každého rozesmát.

Související články

Další články