Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vendula Pizingerová si pozdní mateřství užívá: Ukázala mužský klan a láskyplný chaos

Zdroj: Vendula Pizingerová
+ Dalších 6 fotografií
rodina
Sympatická maminka Vendula Pizingerová (48) by mohla rozdávat recept na dokonalé rodinné štěstí. Od chvíle, kdy těsně před padesátkou porodila syna Pepíčka, zažívá nejkrásnější období v životě a ráda se o své postřehy a rodinnou idylku dělí se svými fanoušky. Tentokrát zveřejnila snímek, na kterém jsou všichni její muži a připsala, jak je to někdy náročné i chaotické i přesto, že to vypadá jako reklama na bezchybný život.

Vendula Pizingerová (48) si prožila v životě svoje a ani přes všechna úskalí neztrácí optimismus a chuť do života. Trojnásobná maminka si užívá rodinné štěstí po boku manžela Josefa a dvou synů na plné obrátky.

Sympatická Vendula si se soukromím velkou hlavu nedělá a ráda se dělí s fanoušky o střípky ze svého života. Častokrát v komentářích slýchává chválu, že dva roky před padesátkou mateřství zvládá perfektně a je plná energie.

Vendula otevřeně přiznává, že má velkou oporu v manželovi Josefovi a také ve straším synovi Jakubovi. Před časem se pochlubila rodinným snímkem, na kterém je celý klan Pizingerů a připsala, že ne vždy je všechno tak růžové, jak se může zdát.

„Fotit děti a zvířata je prý nejtěžší. Josef Pizinger nám to alespoň trochu zdobí. No, taková normální rodinka. Kdybyste občas u nás viděli ten hromadný zmatek, tak je vám jasné, že se ani chvíli nenudím,“ napsala na sociální sítě.

Související články

Další články