Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vendula Pizingerová se pochlubila rozkošným snímkem syna: Díky za tvůj úsměv, Josífku, píší lidé

Zdroj: Profimedia
INSTAGRAM
Vendula Pizingerová (49), prezidentka nadačního fondu Kapka naděje, na Instagramu zveřejnila fotografii svého smějícího se miminka. Skrze příspěvek se držitelka Řádu Vavřínu z roku 2014 snaží lidem zlepšit jejich den. Fanoušci v komentářích odkazují na to, že malé děti jsou v této době spouštěčem naší dobré nálady. Rovněž mají vzhledem k současné situaci obavy, jaká jejich ratolesti čeká budoucnost.

„Jen tak, úsměv pro hezký den,“ píše v úvodu svého příspěvku Vendula Pizingerová, kterou v současné chvíli sleduje na Instagramu přes 109 tisíc lidí. „I když svět okolo se zbláznil, tak tenhle úsměv je prostě upřímně odzbrojující a osvobozující,“ komentuje fotografii svého několikaměsíčního syna Josefa prezidentka Kapky naděje, která si ve svém životě prošla ne zrovna jednoduchými chvílemi. „Snad naše děti budou vyrůstat v lepší atmosféře, nežli je právě teď,“ uzavírá popisek příspěvku.

„Díky za tvůj úsměv, Josífku. Den je hned hezčí v této zblázněné době,“ píše jedna z řady dam, které Vendulu Pizingerovou na sociálních sítích sledují. Komentující se shodují na tom, že jde o krásné děťátko. „Ještě že tyhle bobky malé máme,“ komentuje další. Jiná z maminek se v diskuzi zamýšlí nad tím, co bude dále. „Taky jsem na jednu stranu ráda, že teď jsem na mateřské, a ta doba se mě ‚zas tak moc‘ nedotýká. A ti naši miláčkové nám přináší spoustu radosti, takže je pro nás každý den krásný. Ale zároveň mě děsí, co bude dál a jaká budoucnost naše děti čeká…“

Související články

Další články