Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vendula Pizingerová promluvila o porodu: Miminko by se mělo narodit v kouzelném datu

Vendula Pizingerová promluvila o porodu: Miminko by se mělo narodit v kouzelném datu
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 10 fotografií
termín
Prezidenta nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová (48) se stane maminkou už co nevidět. Zatímco o pohlaví miminka stále mlčí, už má jasno v tom, jaké jméno ponese. Nyní odtajnila předpokládané datum porodu, které především tatínkovi Josefu Pizingerovi (32) udělalo velkou radost.

Vendula Pizingerová (48) se už pomalu chystá na příchod miminka. Podle genetických testů, které prezidentka nadace Kapka naděje podstoupila, je děťátko v naprostém pořádku a dokonce pro něj má připravené i jméno - Josef či Josefína.

Žena, která svůj život zasvětila pomoci nemocným dětem, se znovu stane maminkou v říjnu. „Je mi dobře, vše zvládám. Miminko by mělo přijít na svět na narozeniny mého současného muže,“ prozradila natěšená Vendula deníku Aha!.

Často se říká, že když žena čeká holčičku, ubírá jí na kráse. Pizingerová je však stále stejně krásná, a tak to možná bude opravdu chlapec, kterého by si koneckonců tatínek přál. Sama Vendula touží po holčičce, ale stejně jako pro každou maminku i pro ni je nejdůležitější zdraví dítěte.

Rodinná radost

Kromě Venduly a Josefa se na nového člena rodiny, který přijde na svět co nevidět, těší i patnáctiletý Jakub. Toho má Vendula se zesnulým skladatelem Karlem Svobodou. Z těhotenství je zkrátka nadšená celá rodina.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy