Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vendula Pizingerová porodila: Už je jasné, jestli dala muži k narozeninám syna, nebo dceru

Vendula Pizingerová porodila: Už je jasné, jestli dala muži k narozeninám syna, nebo dceru
Zdroj: archiv Vendula Pizingerová
+ Dalších 7 fotografií
porod
Vendula Pizingerová oznámila radostnou novinku. Konečně na svět přivedla své miminko, na které se tolik těšila. Na Instagramu se pochlubila fotkou přímo z porodnice, na snímku je vidět rozkošný chlapeček. A s manželem mu vybrali krásné české jméno.

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová ve svých 48 letech porodila třetí dítě. Šťastná maminka o radostné zprávě informovala fanoušky na svých sociálních sítích. Roztomilé miminko přišlo na svět v úterý 13. října. U porodu nechyběl ani tatínek Josef Pizinger. Celé těhotenství tajila, jestli přivede na svět holčičku, nebo chlapečka, Jen o jménech měla jasno - říkala, že to bude Josef nebo Josefína.

"Josef Pizinger mladší. 13.10.2020 tak tě tady vítáme synu i s tvým tatínkem, který je přesně na den o 33 let starší... Josefe, už jsem nevěděla co ti mám dát k narozeninám.... Věřím, že je to ten nejkrásnější dárek," radovala se Pizingerová na Instagramu.

A jak to má čerstvě narozené miminko s dětským pokojíčkem? "Nejdříve bude mít postýlku u nás v ložnici, poté ho dáme do vlastního pokojíčku, samozřejmě s chůvičkou. Výbavičku budeme kupovat postupně," pochlubila se už dříve redakci eXtra.cz Vendula. Ta si od samého začátku přála holčičku, její manžel ale naopak chlapce.

Sympatická blondýnka má již syna Jakuba, jehož otcem je zesnulý hudební skladatel Karel Svoboda (†68). V minulosti byla maminkou dcery Klárky. Ta ale bohužel ve svých čtyřech letech podlehla leukémii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy