Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vendula Pizingerová poprvé venčila syna Pepíčka: Po poli se procházela na šílených jehlách

Vendula Pizingerová poprvé venčila syna Pepíčka: Po poli se procházela na šílených jehlách
Zdroj: Vendula Pizingerová archiv
+ Dalších 12 fotografií
mateřství
Vendula Pizingerová (48) si v současné době užívá plnými doušky mateřství. Veselá kopa Vendula prožívá nejkrásnější období v životě ženy. Teprve před pár dny přivedla na svět malého Pepíčka a už s ním poprvé vyrazila na procházku. Vendula vypadá ani ne týden od porodu naprosto senzačně. Na první vycházku zvolila ale zvláštní obuv. Vysoké podpatky, které na promenádu po poli nejsou moc praktické.

Vendula Pizingerová (48) je energická ženská a i přesto, že na začátku musela čelit kritice kvůli svému věku a těhotenství, tak nyní dokazuje, že i těsně před padesátkou jí mateřství nedělá vůbec žádné problémy.

Malá Pepíček se narodil 13. října a od té doby se Vendula dělí se svými fanoušky o střípky z jejich rodinného života. Po císařském řezu musela být novopečená maminka pár dní hospitalizována v nemocnici, ale v současné době si už užívá rodinné pohody doma se svými nejmilovanějšími.

Víkendové počasí sice není nic moc, ale Vendula se rozhodla, že synátora vyveze na čerstvý vzduch. A stylově při tom sladila barvu psa a kabátu. "Jeden hot a druhy čehý, naši psi jsou z Josefa dost vykulení a my taky, ale je tak krásnej," napsala k příspěvku. Vendula je veselá kopa a humoru má na rozdávání. Pečliví fanoušci na Instagramu si ale nemohli nevšimnout, že Vendula zvolila na procházku po poli velice zvláštní obuv.

"Obdivuji vás! Pár dní po císaři v podpatcích, na louce, s kočárkem a psem... A ještě vypadáte naprosto skvěle," píší Vendule nadšené ženy. Její botky na vysokých podpatcích ale některé lidi nenechaly klidnými. "Ale teda ty podpatky na polní cestě," podivují se.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy