Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vendula Pizingerová měla mejdan pro miminko: To bude holčička, hádají fanoušci

Vendula Pizingerová měla mejdan pro miminko: To bude holčička, hádají fanoušci
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
babyshower
Nastávajícím maminkám jejich rodiny a přátelé často pořádají mejdan pro miminko, tzv. babyshower. Dočkala se ho i Vendula Pizingerová (48), která se už zanedlouho bude těšit z nového přírůstku do rodiny. Pro šéfku nadace Kapka naděje byl tento minivečírek velkým překvapením. A fanoušci začali uvažovat, zda náhodou nečeká holčičku.

"Překvapení! Včera krásné dopoledne! U nás v Říčanech v Čajovně. Všichni se přišli radovat z nastávajícího nového potomka. Jak říkám, časy se mění. Vrstevníci chodí na svatby svým dětem a po pohřbech. A my máme babyshower, vzhledem k tomu, že někteří nerozumí nadsázce nebo se pod příspěvky u mě hádají o kojení," napsala si v úterý Vendula Pizingerová na Instagram.

"Berte tohle jako úsměvný příspěvek! Děkuju všem, co přišli, vážím si toho, moc. Není obvyklé, že pro vás někdo něco udělá jen tak... A nebo si jen tak pokecat o životě a běžných věcech, co nás utváří," zakončila příspěvek o několika snímcích nastávající maminka. Podle fotek je vidět, že se mejdan vydařil a všichni se moc bavili.

Čeho si všimli lidé v komentářích, je, že jsou fotky černobílé schválně. Nedá se z nich totiž poznat, zda jde o chlapečka, nebo holčičku, což se na tzv. babyshower často odhalí. Fanoušci Pizingerové však tipují, že to bude holčička! Možná jim napověděl muffin, na kterém je vyobrazené dětské body s mašličkou... Ale kdo ví. Vendula si myslí, že šťastlivec bude její manžel a budou mít kluka

Podle lidí by neměla mít dítě takhle pozdě

Pizingerová v příspěvku upozornila na to, že si ji lidé často dobírají kvůli jejímu těhotenství a věku. Pod fotkami nebo statusy se setkává s komentáři, ve kterých stojí, že je až příliš stará na to, aby byla matkou. A také že to není vůbec zdravé pro ni ani pro miminko Vendula tyto poznámky ignoruje a užívá si toho, že se už brzy narodí další potomek. Je lepší se před porodem příliš nestresovat.

Samozřejmě se najdou i lidé, kteří jí přejí vše dobré a hlavně zdraví. Navíc se Pizingerové zastávají v tom, že je naprosto její věc, zda má dítě ve 30, 40 nebo skoro v 50. Dokud jí to prý její stav dovolí, ať si ho má, kdy se jí zachce. Tento názor zastává mnoho žen, avšak podle některých doktorů může být takový postup nebezpečný. Vendula však určitě bude mít štěstí a vše proběhne hladce.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy