Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vendula Pizingerová je tři dny po porodu doma: Ukázala postýlku malého Pepíčka

Vendula Pizingerová je tři dny po porodu doma: Ukázala postýlku malého Pepíčka
Zdroj: Vendula Pizingerová archiv
+ Dalších 11 fotografií
mateřství
Vendula Pizingerová (48) je konečně doma z porodnice. Malý Pepíček se narodil ve stejný den jako Josef Pizinger (33) a svým rodičům dělá jenom radost. Vendula se svým fanouškům na sociálních sítích pochlubila několika záběry ze soukromí, ze kterých je poznat, že nejmladší člen rodiny Pizingerových si domácí pohodičky náramně užívá.

Vendula Pizingerová (48) přivedla na svět malého Pepíčka 13. října a okamžitě se s radostnou novinou pochlubila lidem na sociálních sítích. Vendula je veselá kopa a nemá problém ukázat kousek ze svého soukromí.

Velkou oporou jí je samozřejmě rodina a hlavně manžel Josef. Pepíček se navíc narodil ve stejný den jako jeho tatínek a Vendula sdílela dva snímky, které od sebe dělí 33 let, na nichž malý Pepíček vypadá, jako by tomu velkému z oka vypadl.

Ještě před pár dny byla Vendula na oddělení šestinedělí, odkud o sobě dala vědět a pochlubila se i tím, co jako novopečená maminka jí. Na talíři vyfotila legendární jídlo známé jako UHO, neboli univerzální hnědá omáčka.

V současné době je ale už Vendula doma a užívá si té správné rodinné pohody. Na krátkých záběrech lidem ukázala, jak si malý Pepíček lebedí v postýlce a vypadá nadmíru spokojeně. "První noc doma jsme krásně přežili a můžu tedy říct, že jsem šťastná jak blecha," hlásí Vendula.

Související články

Další články