Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vendula Pizingerová: Fotka z postele, romantika na Islandu a únos na záhadné místo

Vendula oslavila narozeniny na Islandu.
Zdroj: se souhlasem V. Pizingerové
+ Další 3 fotografie
kulatiny

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová oslavila koncem února padesáté narozeniny. Významné kulatiny využila jako záminku k cestování. V rozhovoru pro server Lifee.cz prozradila, proč si nadělila zrovna cestu na Island a jakým dárkem ji překvapil manžel. 

Jedna z věcí, která Vendulu Pizingerovou a jejího manžela Josefa spojuje, je láska k cestování. Prezidentka Kapky naděje je opravdu dobrodruh, dovolenou totiž nepotřebuje strávit pouze v teplých krajích, klidně si sbalí batoh a odjede do země věčného ledu a ohně - na Island. Před odjezdem ještě na Instagramu zveřejnila fotku z postele a poděkovala svým followerům za gratulace, pak už zamířila vstříc svým ledovým dobrodružstvím.

Manžel nejásal

Letenky na Island dala Vendula původně k narozeninám manželovi s tím, že tam oslaví i její významné životní kulatiny. V rozhovoru pro Lifee.cz prozradila, že ji tam čekalo hned několik překvapení. "Když Josef dárek dostal, úplně nejásal. Ještě že už se dneska neplatí ty šílené účty za roaming, celé dva dny mi pípal telefon," smála se Vendula, která má na portálu zbrusu nový "týdeníček" Máma na přechodu.

Jeden z důvodů, proč na oslavu svých narozenin vybrala zrovna tuto destinaci, byl ten, že během února je na Islandu ještě období polární záře. "Josef dělá hezký fotky, a tak mě napadlo, že by si chtěl polární záři vyfotit," prozradila.

Letenky kupovala ještě v době, kdy bylo řádění koronaviru v plné síle, letecké spojení do největší ledovcové oblasti v Evropě tedy nebylo zrovna nejlepší. "Celý den čekání v Amsterdamu, kde jsem si samozřejmě chtěla dát prosecco – 250 Kč za skleničku. Josef říkal, že jsem fakt blázen. Tak jsem ho pro něj poslala jenom jednou a další dvě si objednala sama," sdělila novopečená padesátnice.

Džíny a tenisky

Oslavenkyně se samozřejmě nezapomněla podělit o své zážitky z narozeninového výletu s fanoušky na Instagramu. Na sociální síti sdílela několik fotografií, ze kterých na vás doslova dýchne závan ledového vzduchu.

"Dostat dárek k narozeninám u zamrzlého vodopádu v minus 16 stupních za východu slunce na Islandu. Měla jsem tak zmrzlé ruce, že mi ten prstýnek, co si pamatuju ze štěstíčka z pouti, ani nešel nasadit na prst," napsala k fotografii a dodala, že přesně to jsou chvíle, kdy by manželovi odpustila cokoli, protože jestli něco opravdu zvládá, je to romantika.

Ačkoli se Pizingerovi chystali na místo, kde na ně čekala opravdu pořádná zima, musela se Vendula sbalit jen do jednoho batůžku. Josef měl navíc velmi zvláštní podmínku a tou bylo, že má letět v teniskách a džínách. "Celou dobu na Islandu jsem pak přemýšlela, proč mám na nohou tenisky. Vysvětlení přišlo až poslední den, když jsem zjistila, že neodlétáme zpátky do Prahy," vysvětlila a pochválila lásku svého života, že jí umí přichystat fantastická překvapení. Z ledové země se totiž přemístili na místo, kde si zahřáli své omrzliny. Kam? To si zatím nechávají pro sebe.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy