Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vendula Pizingerová dojemně o zesnulé čtyřleté Klárce: Jak by asi dnes vypadala

Vendula Pizingerová dojemně o zesnulé čtyřleté Klárce: Jak by asi dnes vypadala
Zdroj: Instagram/Vendula Pizingerová
+ Dalších 15 fotografií
vzpomínky
Od smrti dcery Venduly Pizingerové (48) uběhlo dvacet let. Budoucí maminka na Klárku opět zavzpomínala a představila si, jaké by to bylo, kdyby její dívenka neodešla, a co by nejspíš řekla na její těhotenství. Vendula má už za několik týdnů rodit, miminko čeká se svým o 15 let mladším manželem Josefem Pizingerem (32).

„Jsem zvědavá, jak by se chovala, co by dělala a jak by vypadala,“ uvažovala prezidentka nadačního fondu Kapka naděje nad svou zesnulou dcerou Klárkou v pořadu Blízká setkání Českého rozhlasu dvojka. Dcera, kterou měla Vendula Pizingerová se zesnulým Karlem Svobodou (†68), zemřela ve čtyřech letech na leukémii. "Nedávno jsem třeba byla něco kupovat a přistoupila ke mně žena, která tam kupovala ponožky pro dcery a řekla mi, že její dvojčata chodila do stejné školky jako Klárka a že jsou teď šťastné a obě mají kluka a že ona si na Klárku vzpomene pokaždé, když mě vidí..." vzpomínala Vendula s tím, že příběh její dcery dodnes oslovuje mnoho lidí a její nadaci Kapka naděje to umožňuje pomáhat.

„Byla to taková stará duše, byla hrozně moudrá,“ dodala a připomněla si chvíle, kdy zesnulá dcerka trávila čas s jejich sousedem Ladislavem Štaidlem (75). „Láďa Štaidl tehdy bydlel vedle nás s Ivetou Bartošovou. Vždycky si s ní povídal. ‚To není možný, to je taková malá holka a ona je tak moudrá,‘ říkal,“ popisovala vzácné okamžiky Pizingerová. "Nebo moje současná tchyně, ta když si s ní povídala, kolikrát nevěděla, jak Klárce odpovědět..."

„Ani za těch dvacet let se s tím člověk nějakým stoprocentním způsobem nesrovná,“ svěřila se Pizingerová, která má za necelé dva měsíce rodit. Těhotná je se svým manželem Josefem Pizingerem a z manželství s Karlem Svobodou má patnáctiletého syna Jakuba. „Jsem zvědavá, co by řekla, kdyby zjistila, že jsem zase těhotná,“ smála se budoucí maminka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy