Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vendula Pizingerová během mateřství září: Pepíček roste jako z vody, první krůčky a úsměv od ucha k uchu

Vendula Pizingerová září: První krůčky malého Pepíčka
Zdroj: Archiv Vendula Pizingerová
+ Další 4 fotografie
mateřství

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (49) si užívá mateřství na plné obrátky. I když je to někdy pořádná dřina, tak v takových chvílích jí je po ruce partner Josef nebo syn Jakub. Před pár dny na sociálních sítích sdílela první krůčky malého Pepíčka, kterému bude zanedlouho rok. 

Vendula Pizingerová vyrazila s malým Pepíčkem do Chorvatska. Sympatická Vendula rozhodně nepatří mezi ty matky, které by se úzkostlivě bály brát malé děti na dovolenou.

Navíc podle snímků na sociálních sítích se v Chorvatsku Pepíčkovi náramně líbí. Těsně před svým prvním rokem začal chodit a usmívá se od ucha k uchu.

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje vyrazila na poslední dovolenou před začátkem podzimu do Chorvatska se svojí kamarádkou Lucií.

Jak sama říká, Pepíček se narodil do nejvhodnější doby. "Jestli těhotenství a mateřství mohly přijít vhodně do nějaké doby, je to rozhodně doba covidová. Mě se tím pádem netýkají ta světská lákadla, která lidem chybějí," prozradila v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy