Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vendula Pizingerová (50) jen v černém body: Vypadáš jak tučňák, smál se jí Josef

Milovnice bodýček Vendula Pizingerová
Zdroj: Se souhlasem Vendula Pizingerová
+ Další 4 fotografie
Instagram

Vendula Pizingerová je velkou vyznavačkou bodýček všeho druhu, protože jí vyhovuje, že "nikde nic nečouhá". Její drahý má ovšem za to, že v daném úboru Vendula vypadá jako tučňák. O humornou historku se podělila na Instagramu.

Čerstvá padesátnice Vendula Pizingerová se vrhla do propagace spodního prádla a zvěčnila se v černém bodýčku. "Já už léta nosím body všeho druhu. A teď jsem si vzpomněla, když Josef zjistil na několikátém rande, že nosím body (nikde nic nečouhá), tak mi řekl, že to ještě nikdy neviděl a že vypadám jak tučňák," napsala na Instagramu s humorem sobě vlastním.

"A jinak jsem se ptala muže, jestli tam tu fotku takhle můžu dát, protože to neumím ani upravit, aby to vypadalo líp, a on říkal, že dobrý, že tam mám hladší nohy než jindy," dodala se smíchem Vendula, jejíž o šestnáct let mladší manžel Josef je zjevně také pro každou legraci.

Pizingerovi, na jejichž vztah kdejaký škarohlíd se na počátku díval skrz prsty, žijí ve šťastném manželství už sedm let a radují se z malého synka Josífka. Mimochodem Josefovi i Josífkovi přejeme vše nejlepší k jejich dnešnímu svátku.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy