Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vendula Pizingerová (48) se svěřila: Miminko s námi bude v ložnici, pak dostane chůvičku

Vendula Pizingerová (48) se svěřila: Miminko s námi bude v ložnici, pak dostane chůvičku
Zdroj: Archiv Venduly Pizingerové
+ Dalších 5 fotografií
mateřství
Bude to už její třetí dítě, ale stále se těší, jako by to bylo její první. Vendula Pizingerová (48) má zhruba 3 měsíce do porodu a na miminko se neskutečně těší. Už nakupuje výbavičku a zařizuje pokojíček.

Pro každou matku je důležité, aby se její miminko narodilo do fungující rodiny, aby se to malé děťátko cítilo dobře. O to není u Venduly nouze. Velkou lásku dává miminku už teď, a to ještě není ani na světě.

Přípravy na miminko

I přesto, že je to zkušená matka, ráda si nechá poradit od ostatních, neboť doba od jejího posledního porodu trochu pokročila a to, co bylo trendy tehdy, nyní už není. Kočárek už má vybraný, jak se na Instagramu pochlubila a teď je řada na pokojíčku. Jak to bude u Venduly vypadat?

"Nejdříve bude mít postýlku u nás v ložnici, poté ho dáme do vlastního pokojíčku, samozřejmě s chůvičkou. Výbavičku budeme kupovat postupně," chlubí se redakci eXtra.cz Vendula. Nastávající maminka vůbec nemluví o pohlaví dítěte, co to vlastně bude... "Nevíme. Já bych chtěla holčičku, můj muž se synem zase kluka, aby s ním mohli blbnout," směje se.

Vendula už dříve prozradila, že jména má vymyšlená pro holčičku i kluka. "Bude to Josef, nebo Josefína," prozradila Pizingerová s tím, že její muž Josef Pizinger mívá v životě větší kliku a tak se nejspíš bude radovat hlavně on. Často se říká, že když žena čeká holčičku, ubírá jí na kráse. Pizingerová je však stále stejně krásná, a tak to možná bude opravdu chlapec.

Přejeme hlavně, ať jde vše hladce a bez komplikací.

Související články

Další články