Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vendula Pizingerová (48) se hlásí z oddělení šestinedělí: Skvěle vypadající maminka se láduje UHO

Vendula Pizingerová (48) se hlásí z oddělení šestinedělí: Skvěle vypadající maminka se láduje UHO
Zdroj: archiv Venduly Pizingerové
+ Dalších 15 fotografií
porodnice
V úterý se Vendula Pizingerová (48) pochlubila radostnou novinkou, na svět přivedla syna Pepíčka, který se narodil ve stejný den, jako jeho otec Josef Pizinger (33). Dnes už je na oddělení šestinedělí, odkud o sobě dala vědět a pochlubila se i tím, co jako novopečená maminka jí. Na talíři vyfotila legendární jídlo známé jako UHO, neboli univerzální hnědá omáčka.

Vendula Pizingerová má velikou radost z rozkošného synka, kterého porodila v úterý 13. října. Na dlouho očekávaný porod se s manželem Josefem Pizingerem moc těšili. Vendula se teď pochlubila první snímek z oddělení šestinedělí a svým fanouškům se pochlubila i tím, jakými dobrotami ji tam krmí.

Vendule těhotenství ohromně slušelo a dokonce hned dva dny po porodu ukázala, že výborně vypadá i poté, co přivedla na svět miminko. Pochlubila se snímkem, na němž jí to velmi sluší a pak vyfotila své jídlo.

Novopečená maminka se učesala a oblékla do hedvábného pyžama, v němž se nejen vyfotila, ale vydala se i k obědu. Na talíři jí bylo naservírováno jedno z nejproslulejších jídel, takzvané UHO, neboli univerzální hnědá omáčka. Vendula ho přijala s úsměvem.

Komplimenty

Toho, že je Vendula nádherná maminka, si lidé nemohli nevšimnout. Proto šéfku Kapky naděje neustále zahlcují komplimenty. „Vy vypadáte jak kdyby Vám bylo 25 a to jste pár hodin po porodu,“ napsala jedna z příznivkyň, které mnozí další souhlasně přikyvují.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy