Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vendula Pizingerová (48) po odchodu z porodnice: Nejdřív ultrazvuk, pak osudové znamení

S Josefem se na miminko moc těší.
Zdroj: Archiv Venduly Pizingerové
+ Dalších 17 fotografií
štěstí
Vendula Pizingerová (48), která už se těší na miminko, je v šestém měsíci. Jako každá nastávající rodička musí podstupovat pravidelné kontroly u gynekologa. Ředitelka nadace Kapka naděje má toho svého v porodnici U Apolináře. Vendula se se svými fanoušky před několika hodinami podělila o magický moment, když právě odcházela z jedné z prohlídek.

Vendule (48) totiž do auta přilétla vážka a sedla si jí na ruku. V tom sympatická blondýnka uviděla dobré znamení a netradičním zážitkem se pochlubila na sociální síti.

Magický okamžik

"Dneska mi do auta přilétla vážka pro štěstí. Když jsem šla z ultrazvuku," vysvětlila Vendula, jejíž třetí těhotenství bylo hojně diskutováno. Za dva roky totiž oslaví padesáté narozeniny a hodně lidí se dotazovalo, zda je vůbec zodpovědné v takovém věku otěhotnět.

Jak se zdá, Vendula má štěstí od pána boha. Už jen to, že ve vyšším věku vůbec otěhotněla, lze považovat za zázrak. Zdraví a štěstí miminka jí teď navíc posichrovala i vážka, která v přírodě platí za klenot hmyzí říše a člověk na ni málokdy narazí. Natož ve městě. To jí potvrdila i herečka Kaira Hrachovcová "Vážka rychlejší než vítr, jojo klenot... ona je drak hmyzí říše...," vzkázala Vendule.

Hodně štěstí

Vendula oznámila své těhotenství na prvního máje. S manželem Josefem se nemohou společného potomka dočkat. Radostnou zprávu přijal pozitivně i Vendulin syn Kuba, kterého má se zesnulým skladatelem Karlem Svobodou

Vendule, která má vážku vytetovanou na ruce jen kousek od místa, kde živá vážka přistála, a proto se to zdá opravdu jako osudové znamení, přejeme a budeme držet palce, aby jí vážka opravdu štěstí přinesla.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy