Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Těhotná Vendula Pizingerová (48) celá září a rozdává úsměvy: Koutky se rozjely i Janu Krausovi

Těhotná Vendula Pizingerová (48) celá září a rozdává úsměvy: Koutky se rozjely i Janu Krausovi
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 19 fotografií
Show Jana Krause
Těhotná Vendula Pizingerová (48) si těhotenství užívá a je vidět, že jí dělá dobře. Celá září, pořád má úsměv na tváři a na miminko se s manželem opravdu moc těší. Přijala pozvání do pořadu Show Jana Krause a vypadá to, že je opravdu neuvěřitelně spokojená. Promluvila o bourání společenských zásad a výsledcích ultrazvuku...

Osmačtyřicetiletá Vendula Pizingerová (48) je v pátém měsíci, ale o těhotenství se pochlubila až začátkem května. Čtyři měsíce očekávání miminka tajila a za pár měsíců se bude moci těšit z nového přírůstku do rodiny. Na sourozence se těší i její 15letý syn Jakub, kterého má se zesnulým skladatelem Karlem Svobodou. Z těhotenství je nadšená celá rodina.

Miminko si je vybralo, tak to má být

Ačkoliv byli lidé lehce skeptičtí, když se s blížící se padesátkou raduje z příchozího miminka, Vendulka si z toho vůbec nic nedělá. Sama říká, že miminko si vybralo jako rodiče je a tak to má být. Vypadá navíc stejně skvěle, jako před 15 lety, když nosila Jakuba.

Porušování společenských zásad

Stejně, jako září v běžném životě, zajiskřila i v Show Jana Krause Přišla v černých šatech s bílými puntíky a ani nebylo třeba zakrývat rostoucí bříško. Vendula se neustále usmívala, až se rozjížděly koutky i Janu Krausovi. Tam přiznala, že je už několikrát porušila to, jak společnost fungovala.

"Poprvé to bylo, když jsem si vzala o 33 let staršího chlapa. Muž a žena jsou rozdílní proto, aby spolu kooperovali a je jedno, kolik jim je," pronesla Vendula. V současné době porušením asi myslela to, že otěhotněla, když se jí pomalu blíží 50. narozeniny. Není totiž běžné, aby si ženy krátce před menopauzou pořizovaly miminko, někteří odborníci to dokonce nedoporučují, jde totiž o zdraví.

Ultrazvuk pohlaví neukázal

Vendula také prozradila, že na ultrazvuku stále není vidět, zda to bude holčička nebo chlapeček. "Tam je vidět jenom pupeční šňůra," zasmála se Pizingerová. Po nedávné návštěvě lékaře jí na ruce přistála vážka, která by jí měla přinést štěstí. A snad opravdu přinese.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy