Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Vémolu čeká drsná válka s právníky: Šéf XFN popsal, co se na Karlose chystá!

+ Dalších 67 fotografií
Zápasník Karlos Vémola (33) oznámil, že přestupuje od organizace XFN do Oktagonu. Problémem je, že u XFN mu stále běží smlouva. Co bude dál? Promotér XFN Petr Kareš tvrdí, že Vémola porušil smlouvu a chystá právní kroky. Jak celý spor skončí?

Je to ostře sledovaný přestup. Nebo spíše útěk. Bijec Karlos Vémola chce opustit organizaci XFN a přestoupit ke konkurenci. Rád by se viděl v Oktagonu. Jenže u XFN mu stále běží platná smlouva. A promotér XFN Petr Kareš má jasno, že Vémola musí smlouvu dodržet. Není přeci možné rušit smlouvy, jak se komu zamane.

„XFN zavádí od příštího turnaje dopingové kontroly,“ říká Kareš v otevřeném rozhovoru. Nechce ale hodnotit, zda se Vémola testů bojí. To je otázka na sportovce.

Celý spor řeší tým právníků. „Karlos Vémola porušil smlouvu. Vyzveme ho k tomu, aby se sjednala náprava,“ říká Kareš. Vémola musí splnit povinnosti, které k XFN má.

Poslechněte si celý rozhovor s Petrem Karešem.

Související články

Další články