Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vémolovu kamarádku Lulu hledá policie: Výtečnice je v podezření, že kradla v obchoďáku

Vémolovu kamarádku Lulu hledá policie: Výtečnice je v podezření, že kradla v obchoďáku
Zdroj: archiv K. Vémoly, PČR
+ Dalších 7 fotografií
lulu v akci
Je snad silikonová kamarádka zápasníka Karlose Vémoly (35) zlodějka? Blonďatou Lulu hledá policie. Zdeňka Černá (39), jak se tato prsatice jmenuje občanským jménem, visí v policejní pátračce. Panuje podezření, že Lulu se dopustila trestného činu v obchodním domě. Na celou záležitost upozornil deník Blesk.

Není ozbrojená a nemá žádnou nakažlivou nemoc. To Policie ČR uveřejnila, když vyhlásila pátrání po silikonové Lulu. Žena, která na sebe upozornila jako hodně dobrá kamarádka zápasníka Karlose Vémoly, má problémy s policisty kvůli návštěvě kladenského obchodního centra.

Podle informací deníku Blesk ji zachytily kamery, jak z prodejního pultu sebrala cizí peněženku. Lulu prý na záběrech z kamer poznala její matka. Silikonová milovnice plastik se měla dostavit na výslech, ale zatím tak neučinila. Žije v Německu a na českou policejní služebnu se jí zřejmě moc nechce. Policie proto po Lulu vyhlásila pátrání.

Lulu se brání

"O této kauze slyším poprvé. Určitě se jedná o nějakého hejtra, který šíří mylné informace. Tenkrát jsem našla peněženku v obchodním centru, kterou jsem odevzdala ochrance," uvedla Lulu pro Blesk s tím, že o žádnou krádež rozhodně nešlo.

Lulu na sebe upozornila nejen obřími vnady, ale také tím, že novinářům tvrdila, že je intimní partnerkou Karlose Vémoly. Karlos matku svého dítěte Lelu podváděl právě s plastickou Lulu. A mělo se tak údajně dít i v době, kdy Lela Ceterová byla těhotná.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy