Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vémolovo drastické hubnutí může mít následky: Hazarduje se životem, říká Marpo

Vémola hazarduje dle Marpa se životem.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
oktagon

Aby Karlos Vémola (36) splnil váhový limit do boxerského zápasu, kde se mu postaví rapper Marpo (37), musel projít doslova peklem. Za pouhý den se mu podařilo zhubnout deset kilogramů a na oficiálním vážení organizace Oktagon MMA bylo znát, že mele z posledních sil. Na rozdíl od Marpa, který rozdával úsměvy na všechny strany a věnoval pár slov i Karlosovi, který prý zbytečně hazarduje se životem.

Den před turnajem organizace Oktagon MMA Vémola vs. Marpo proběhlo oficiální vážení zápasníků. Fanoušci byli zvědaví zejména na Karlose Vémolu, který na svém Instagramu v posledních dnech sdílel, že si prochází kvůli váze peklem. Už během cesty za oficiálním vážením ale hlásil, že je váha hotová, a jeho slova se naplnila, ač tomu mnozí nevěřili.

Na Karlosovi bylo během vážení velmi znát, že s váhou bojoval a působil jako tělo bez duše. Nakonec se vešel do 84 kilogramů a hned po navážení se musel napít alespoň doušku vody.

Marpo s váhou nebojoval

Zato jeho soupeř, rapper Marpo s váhou vůbec nebojoval a do zápasu se těšil. Během rozhovoru pro organizaci Oktagon MMA také promluvil o Karlosově shazování, které vnímá jako hazard se životem.

"S váhou jsem neměl problém, já si to užívám. Dělali jsme si srandu, že máme problémy s váhou, ale bylo to proto, že v ní nemáme baterky," zavtipkoval Marpo na úvod, pak se rozpovídal i o Vémolovi.

"Neviděl jsem, že by Karlos shazoval den před zápasem deset litrů vody. Přijde mi to tak trošku jako hazardující se životem. Kulturistický výkon topový, ale pořád je to o tom boxu. Hazardovat se zdravím, když má ty děti, mi přijde tak trošku zbytečné," uzavřel rapper se slovy, že po zápase zřejmě opadnou i vyhrocené emoce, které mezi sebou bijci mají.

Souboj se uskuteční již 21. 5. 2022 v pražské O2 areně.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy