Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vémolova těhotná Lela seděla v první řadě: Végh eXtra prozradil, proč jeho Naty chyběla

Vémolova těhotná Lela seděla v první řadě: Végh eXtra prozradil, proč jeho Naty chyběla
Zdroj: archiv/oktagon
+ Dalších 17 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Byl to zápas století, ve kterém Attila Végh (34) poslal do říše snů českého Terminátora Karlose Vémolu (34). Byla to prohra, ve které se český MMA bijec nezmohl na svou obávanou Vémolici. A porážkou se mu rozplynul sen... Slovenský šampion Végh poskytl redakci eXtra.cz rozhovor, v němž popsal nejen své pocity, ale i slova manželky Natálie, která mu po výhře gratulovala.

Pohádka o návratu do nejprestižnější asociace na světě UFC se Vémolovi rozplynula v prvním kole zápasu s Véghem na galavečeru Oktagon 15. Padl před vyprodanou O2 arenou. Po zápase žádal o odvetu... Odpovědi se mu ale zatím nedostalo. „Já rozhodnu, jestli bude odveta. Teď jsem tady šéf já,“ řekl Attila Végh v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz, jehož první část naleznete níže.

Attila se totiž nerozpovídal jen o svém soupeři, ale třeba o své manželce a českých fanoušcích.

Jaká byla manželčina první slova po zápase? Předpokládám, že vám z hlediště fandila...

Ona na zápas nekoukala. Byla ve stánku v hale, ve kterém prodávala oblečení s mojí značkou. Měla sluchátka a byli jsme dohodnuti, že pokud se nic nestane, přijdou za ní rodiče, aby nemusela od stánku odcházet. Přišli pak za ní moji a její rodiče a těšila se na mě hodně...

Ona prodávala oblečení v O2 areně, když jste dával Vémolovi K. O.?

Ano, tak to bylo. Zápas neviděla.

A jaká byla její první slova, když jste se spatřili?

Že mě hrozně miluje...

Co si myslíte o českých fanoušcích, kteří po zápase křičeli vaše jméno?

Byli úžasní. Jsem na to zvyklý, že lidé, kteří mi na začátku nefandí, se po výhře dají na mou stranu. Bohužel, ve sportu to tak někdy chodí. Je to úsměvné. Ale všem děkuji za podporu, vážím si toho. Všichni do posledního fanouška, kteří přišli, byli skvělí a vytvořili fantastickou atmosféru.

První část rozhovoru - Karlos Vémola chce odvetu, ale má smůlu: Attila Végh mu přes eXtra poslal jasný vzkaz - najdete ZDE.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy