Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vémolova rodina žije ve strachu: S koronavirem bojuje i Lela s dcerou, Lili má čtyřicítky teploty

Vémolova rodina žije ve strachu: S koronavirem bojuje i Lela s dcerou, Lili má čtyřicítky teploty
Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Koronavirus
Už včera otřásla českou sportovní scénou zpráva, že se zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nakazil koronavirem. Bijec okamžitě informoval, že spíš než o možné zrušení nadcházejícího zápasu MMA s Václavem Mikuláškem má strach o svou rodinu. Nyní došlo na Vémolovy nejhorší obavy. Pozitivní test na zákeřnou nemoc má i jeho partnerka Lela Ceterová (30) s osmiměsíční dcerkou Lili.

Karlos Vémola se s příznaky koronaviru potýkal už od pátku. Proto se nechal otestovat hned, jak to bylo možné. V pondělí se pak dozvěděl nemilou zprávu - test na nemoc covid-19 byl pozitivní. Zápasník MMA se okamžitě začal strachovat o svou rodinu a ihned nechal otestovat svou partnerku Lelu Ceterovou a dcerku Lili. Vémolovy nejčernější obavy se ale potvrdily.

„Než přišly testy, tak jsem od nich byl oddělený, ale teď nám říkali, že je zbytečný, abychom měli oddělenou domácnost. Alespoň můžu Lele občas pomoci a být s malou. Mně nebylo dobře už od pátku, malé také ne. Ale Lela byla v pohodě, takže jsme měli rozdělenou domácnost. No a teď jsme zjistili, že to máme stejně všichni tři.“ sdělil Vémola pro web iSport.cz.

"Ano je to pravda, bohužel máme koronavirus. Byli jsme včera s Lilinkou na testech, kde se to potvrdilo." řekla pro eXtra.cz Lela Ceterová. Ta potvrdila, že se s dcerkou nakazila od Vémoly. "Bolí mě hlava a bolí mě i v krku, teploty ale nemám, mám lehčí průběh," uklidnila veřejnost Ceterová.

Čekají je těžké dny

Zatímco Lela nemá tak silné příznaky, bojí se Vémola hlavně o dceru Lili. „Má opravdu silnou horečku, čtyřicítky teploty," řekl sportovnímu webu Terminátor s tím, že takové horečky mohou být pro osmiměsíční dcerku velice nebezpečné.

S příznaky se v rodině přitom potýkají už tři dny. "Doktorky nám říkají, že u dětí se to projevuje až pět dní, takže kdyby to po pěti dnech nepřestalo, máme ji vzít na Bulovku, na infekční oddělení," vysvětlil iSportu Vémola. Se ženou je tak čeká několik pořádně perných chvil. "No, jsou před námi ještě dlouhé dva dny," dodal zápasník.

VYJÁDŘENÍ LELY CETEROVÉ O KORONAVIRU NAJDETE ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy