Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Vémolova plastiková kráska Lela: Zákrok za 100 tisíc korun! Co si nechá zvětšit?

+ Dalších 11 fotografií
exkluzivně
Jeden z nejlepších bojovníku MMA na naší fighterské scéně je Karlos Vémola (33). Kromě toho, že se umí parádně poprat v ringu, má doma i povedenou kočičku, která se na svém Instagramu ráda ukazuje spoře oděná. Lela Ceterová pro eXtra.cz exkluzivně prozradila, že ji brzy čeká plastická operace, která ji v přepočtu bude stát 100 tisíc korun.

Lela se netají tím, že estetické zákroky vyhledává a je pyšná na svůj vzhled. „Po Karlosově zápase mě čeká zákrok v zahraničí. Jde o rekonstrukci prsou a jde defacto o zkrášlovací operaci. Jedná se o speciální materiál, který mi bude do prsou dán, proto operaci absolvuji mimo Česko a Slovensko,“ nechtěla upřesnit destinaci Lela kvůli svému soukromí.

Ze zákroku má obavy. „Stejně jako každý člověk, který půjde pod narkózu,“ upřesnila kráska, která je do Karlose zamilovaná a vidí s ním společnou budoucnost. Zatím se ale o dětech či svatbě prý nebavili, ale pokud půjde v jejich vztahu vše dobře, možná se dočkáme jejich prvního společného potomka.

Mohlo by vás zajímat

Další články