Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vémolova milenka Černá: Takhle se měnila z obyčejné holky v nabušenou barbie se silikony

Vémolova milenka Černá: Takhle se měnila z obyčejné holky v nabušenou barbie se silikony
Zdroj: Facebook
+ Dalších 17 fotografií
Proměna
Známý bijec Karlos Vémola (35) se v poslední době stal středem pozornosti, ať už v souvislosti s MMA, koronavirem, nebo nyní nevěrou. V souvislosti s ní vyplavalo na povrch jméno Zdeňky Černé (38), fitness trenérky, která přiznala, že byla Vémolovou milenkou. Vysportovaná blondýnka s pořádnými silikony tak ihned zaujala i české čtenáře. Podívejte se, jakou proměnou si Černá prošla.

Vkus Karlose Vémoly je na první pohled jasný. Českému zápasníkovi zpravidla nejvíc učaruje blondýnka s vysportovanou postavou, která je obdařená silikonovými ňadry. Už jeho, nyní bývalá, partnerka Lela Ceterová tomuto popisu odpovídala, podobně jako Vémolova kamarádka Kristhin Gomez, jejíž umělé poprsí nelze přehlédnout. Nyní se k těmto dívkám zařadila i Zdeňka Černá alias Lulu.

Byla zápasníkovou milenkou

Je to právě fitness trenérka, kdo stál za rozchodem Ceterové s Vémolou. Černá se k tomu přiznala v uplynulých dnech pro deník Blesk. S Vémolou se seznámila v době, kdy byla jeho partnerka Ceterová těhotná. Bijec Černé jako první napsal a pozval ji do Prahy, od té doby si padli do noty. Sportovkyni ani nevadilo, že je zápasník zadaný, podle svých slov to brala jako dobrodružství.

Jednoho dne ji ale Vémola pořádně namíchnul, a tak sdílela na Facebooku fotku z jeho koupelny. Ceterová se tak dozvěděla, že ji partner podvádí. Jak později slovenská kráska uvedla, nevěra byla důvodem, proč od Vémoly i s osmiměsíční dcerkou Lili odešla.

Černá se Vémolou proslavila

Do té doby toho ale Česko o Černé moc nevědělo. Fitness modelka žije totiž už nějaký čas v Německu, kde se živí jako trenérka a poradkyně. Sama se navíc účastní fitness soutěží, kde vystavuje své perfektně vypracované tělo s pořádnými silikony.

Dřív ale vypadala podstatně jinak a při pohledu na její starší fotky je dnes k nepoznání. K větším svalům přidala právě silikonové poprsí, botoxové injekce se nevyhnuly ani rtům a ke všemu změnila i barvu vlasů a začala se výrazně líčit. Z normální holky tak dokonala přeměnu v hotovou barbie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy