Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vémolova milenka Černá schytává kritiku: Samý silikon a ještě přebírá chlapy, nadávají lidé

Vémolova milenka Černá schytává kritiku: Samý silikon a ještě přebírá chlapy, nadávají lidé
Zdroj:
+ Dalších 21 fotografií
Zdeňka Černá
Zdeňka Černá (38) je pyšná na své vysportované tělo a silikonové poprsí, na které ulovila i Karlose Vémolu (35). Poté, co se ale provalilo, že s ní slavný bijec podváděl Lelu Ceterovou, se do Černé pustili lidé na sociálních sítích. Ti si utahují jak z jejích plastických operací, tak z toho, že rozbila vztah páru, kterému se teprve před osmi měsíci narodila dcera Lili.

„Věděla jsem, že má přítelkyni, ale zrovna jsem byla nezadaná, a tak jsem to brala jako dobrodružství. Nijak mi to nevadilo,“ řekla před pár dny Zdeňka Černá pro denník Blesk. Fitness modelka bez jakéhokoliv ostychu popsala, jak s ní Karlos Vémola zahýbal Lele Ceterové. Černá přitom dle svých slov věděla, že Ceterová čeká miminko, ani to jí v románku nezastavilo.

Lidé ji odsuzují

Teď za to ale schytává, podobně jako Vémola, tvrdou kritiku od lidí na sociálních sítích. "Tak to musí být pořádná dě*ka, když chrápe s chlapem, který má doma těhotnou přítelkyni, a ještě se tím chlubí!" napsala Kristýna M. na Facebooku. K ní se přídávali i další. "Místo mozku ze silikonu kostku. Jinak si nedovedu představit, že by mohla s čistým svědomím spát se zadaným chlapem, a ještě s tím lízt na veřejnost," podivila se Markéta P.

Velká část diskutujících pak tvrdě zkritizovala trenérčin svalnatý vzhled fitness i její plastické operace, díky kterým má Černá obří poprsí i nafouklé rty. "Donatella Versace má dvojče? To, že si ženská nechá udělat nějakou plastiku, protože není spokojená se svým tělem, ještě chápu, ale nikdy nepochopím, že to nechají zajít takhle daleko. Ten, kdo jí takhle zkurvil tu hubu, by si měl nafackovat. Silikon se dá ubrat, ale ta huba?" napsal na Instagramu uživatel s přezdívkou Grande Babbo.

Jiní si pak dělali z Černé i Vémoly vyloženě legraci. "Tam nešlo o nevěru, ale o zápas. No a při tréninku se to zvrtlo a začali se hádat, kdo ho má většího... Samozřejmě Termoska prohrál," pobavil další diskutující na Instagramu uživatel s přezdívkou McPaulino.

Vzhled je její věc

Našli se ale i tací, kteří se Černé alespoň částečně zastávali. "Byť se mi její vzhled nelíbí, je to čistě její věc. Očividně je s tím spokojená. Nevěru ale fakt neschvaluju," napsala Pavlína M. na Facebooku. Tak či onak, Černá si se svými vyjádřeními očividně pořádně naběhla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy