Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Vémolela, stopadesátý díl: Po šíleném rozchodu zase tokají v Dubaji

Karlos Vémola a Lela Ceterová: Po rozchodu láska
Zdroj: Se souhlasem Lely Ceterové
+ Dalších 6 fotografií
OBRAT

Ještě před pár dny se Lela Ceterová (32) nechala slyšet, že se ke Karlosovi Vémolovi (36) nikdy nevrátí, že ji zbil i s dítětem v náručí. A dnes? Podle informací eXtra.cz má být pár na usmiřovačce v Dubaji. Tam bijec svou přítelkyni přitom vyvezl i při poslední krizi. Karlos výlet k moři po dotazu redakce nevyvrátil.

Lela Ceterová: Už s tebou nebudu. Pro Dubaj to neplatí?

„Jsi chorý, žárlivý člověk. Jen mě vydíráš, protože se ti to hodí. Zbil jsi mě s dítětem v náručí. V životě už s tebou nebudu,“ uváděla ještě minulý týden na Instagramu influencerka Lela Ceterová.

Den na to už se ale s dětmi pokorně vracela do Vémolandu.

„Karlos je žárlivý. Nemám žádného milence. On si myslí, že milencem je pomalu každý, koho potkám. Vždyť já už ale nechodím ani na schůzky, protože mám miminko. Jsem jen doma a starám se o děti,“ odmítla tehdy pro eXtra.cz spekulace o své vlastní nevěře.

A dnes si už má užívat sluníčka. Stejně jako si ho užívala poté, když se dali dohromady po minulém rozchodu. Při Vémolově kreativitě to má být zase na tom samém místě.

Karlos Vémola: Zbitá by se mnou nejela

Když jsme se na to zeptali přímo sportovce Karlose Vémoly, nepřímo dal najevo, jak to je.

„Zamyslel bych se nad tím, proč by zbitá žena, která má z někoho strach, s tou samou osobou jezdila do Dubaje. Já to komentovat nebudu, udělejte si obrázek sami,“ poslal nám ve zprávě.

Přidal, že podrobně se bude vyjadřovat 19. 1. ve své show, kterou i během partnerské krize vehementně propagoval.

Lela nyní nekomunikuje, její manažerka Nina Sedláková odpověděla, že o Dubaji neví, a jen nás odkázala také na vysílání Vémoly.

Snad se tam tedy nakonec nedozvíme, jak už to tak někdy při výmluvách bývá, že se mezi těmi dvěma vlastně nic nestalo a vše si vymyslel zlý bulvár…

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy