Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vémolela jede na obláčku lásky: Kráska a zvíře řeší prstýnky a druhé miminko

Vémolela jede na obláčku lásky: Kráska a zvíře řeší prstýnky a druhé miminko
Zdroj: archiv Lely Ceterové
+ Dalších 9 fotografií
spěch
Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (30) se k sobě po srpnovém rozchodu v prosinci vrátili a ve voze společné lásky sešlápli plyn až k podlaze. V několika posledních hodinách stihli nejen oznámit, že jsou znovu spolu, ale také odletět na exotickou dovolenou do Dubaje a mluvit o druhém miminku. Lela pak obdivovala i prstýnky v klenotnictví, od těch ji ale bijec rychle vyhnal.

Vémolela nasedla do vlaku lásky a zdá se, že tomu chybí brzdy. Sotva hrdličky oznámily, že se po srpnovém rozchodu daly znovu dohromady, daly dcerku na hlídání k babičce a odletěly do Dubaje. Ještě předtím vzal bijec svou milou i na luxusní nákupy.

Nyní si Karlos Vémola a Lela Ceterová užívají dovolenou a jen krátce po obnovení romance hovoří o miminku. „K Vánocům už leda tak Ježíška do bříška,“ napsal zápasník k fotce, na které se jeho druhá polovička chlubí taškou se zbožím od Louise Vuittona.

V Dubaji rodiče malé Lili navštívili i podvodní svět, věnují se ale především nákupům. Sice Karlos hovořil o "Ježíškovi do bříška", ale když si Lela se zájmem prohlížela prstýnky ve výloze klenotnictví, rychle ji vyhnal. „Šup, šup,“ popoháněl ji pryč ve videu, které sdílel na instastories.

Návrat

Ve čtvrtek Karlos Vémola oznámil velký návrat na sociálních sítích. Tam napsal, že ačkoliv se mu podařilo 5. prosince vyhrát důležitý zápas, Lela a dcera jsou jeho největší výhra. Přiznal také, že mu bez nich bylo doma moc smutno.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy