Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Vémola ve válce slov s Véghem: Karlos mu chce klepat na okno, Attila chce tenisky

+ Dalších 13 fotografií
Je to už pár týdnů, kdy před vyprodanou O2 arenou poslal k zemi českého MMA bijce Karlose Vémolu (34) slovenský soupeř Attila Végh (34). Stalo se tak hned v prvním kole jejich duelu. Vémola se nemůže ale smířit s prohrou a je rozhodnutý si vydupat odvetu. Attilovi vzkázal, že mu bude klidně klepat na okno. Slovenský šampion se Vémolovi přes eXtra.cz vysmál a veteránovi asociace UFC vzkázal: Máme zvonek, nemusíš klepat!

Rodák z Olomouce ví, že Attila ho připravil o sny. Teď má Vémola nový sen - chce s Véghem odvetu na Slovensku. "Až budu znovu v kleci s Attilou, to bude to, co mi hlavu pořádně vyčistí. A já ho donutím buď ukončit kariéru, nebo se mnou do klece vlézt. Porazím kohokoliv, koho přede mě postaví, než se k němu dostanu znovu. I kdybych mu měl v Trnavě ťukat každý večer na okno, tak ho donutím k tomu, aby se mnou do té klece vlezl,“ řekl Vémola pro isport.cz. A bylo na něm znát, že pro odvetu je schopen udělat cokoliv.

Redakce eXtra.cz už před několika dny přinesla rozhovor s Véghem, v němž Attila jasně řekl, že pokud bude odveta, bude o ní rozhodovat sám, nikoliv jeho český protivník. "Já jsem tady teď šéf a já budu rozhodovat. Karlose už k ničemu nepotřebuji, porazil jsem ho," řekl eXtra.cz Attila. To ale ještě nevěděl, že Vémola spustí, že mu bude klidně klepat na okno.

"Karlos nemusí klepat na okno. My máme normálně zvonek. A když se na Slovensku objeví, ať se staví, rád ho uvidím. Sedneme si do kuchyně, dostane kávu, zákusek a zeptám se ho, jak se mu hojí rameno po operaci. Doufám, že dobře... A když už se bude k nám vláčet, mohl by mi přinést dárek, udělal by mi radost, kdyby mi sehnal nějaké pěkné tenisky, mám velikost čtyřicet sedm," řekl eXtra.cz Attila Végh, jak vidí odvetu s Vémolou.

Oba MMA zápasníci brzy přivítají na svět své potomky. Karlos dceru Lelu, Attila syna, který ponese jméno po tatínkovi. Všichni tak doufají, že oba zápasníky děti na chvíli přivedou k jiným myšlenkám než k zápasení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy