Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Vémola v Playboyi s lehkou holkou za pár stovek! HŘÍŠNÉ FOTKY UVNITŘ

+ Dalších 9 fotografií
HŘÍŠNÁ HOLKA
Karlos Vémola (33) nejspíš vůbec nevěděl, kam zírat! Kontroverzní zápasník dostal nabídku nafotit Playboy s prsaticí, kterou rozhodně není jeho přítelkyně Lela Ceterová (29), ale skandální slečna. Na tu nedávno prasklo, že k ní chodí na návštěvu spousta mladých mužů, kteří jí pak na nočním stolku nechávají šustící papírky.

Jako by se chtěl vyrovnat své holce, slovenské Playmate, takže si také nafotil titulku Playboye. Vémola si myslí, že jeho přítelkyně žárlit nebude, jenže je otázka, zda jí řekl, s kým se odhaloval.

Láska za prachy

Čeština má pro koníček jeho Playboy parťačky spoustu pikantních přízvisek. Web eXtra.cz již loni exkluzivně uvedl, že Aneta Novotná (29), jež zdobila obálku pánského časopisu už v září, rozhodně svatořečená nikdy nebude.

Ale abychom byli přesnější: Profláklo se totiž, že v bytě nedaleko Staroměstského náměstí poskytovala sexuální služby za úplatu.

Mazlení

„Zvu k sobě pouze mladé a pohledné muže, kteří mají rádi mazlivý a vášnivý sexík a tulení. Arogantní a macho pánové, nevolejte, nerozuměli bychom si,“ stálo v jejím inzerátu na serveru sex.cz, v němž vystupovala pod jménem Klárka.

„Nabízím také doprovod do společnosti a eskort,“ píše dál. „Naopak NEDĚLÁM anál,“ zdůrazňovala navíc. Ceníkem se nechlubila, ale odhady mluví o pár stokorunách až tisícikorunách.

Je otázka, zda i Karlos Vémola poznal Anetu blíž než jen na focení. Nebo zda i jeho podrobila křížovému výslechu jako své klienty. Ti jí museli diktovat seznam své nedávné četby a jestli se sami něco pokoušejí psát.

Mohlo by vás zajímat

Další články