Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vémola utekl ze souboje s Princem! Je to srab, myslí si fanoušci MMA

Karlos Vémola byl tady na vrcholu.
Zdroj: CzechFighters.cz
+ Další 4 fotografie
To je teda něco! V sobotu se v Liberci koná další díl Night of Warriors. Největším tahákem měl být zápas Karlos Vémola vs. Prince Aounallah. Jenže k němu nedojde. Český bojovník to pár hodin před soubojem zabalil. Prý kvůli nemoci. Není to ale náhodou tak, že si uvědomil, do čeho jde a že z toho nemusí vyváznout se zdravou kůží a všemi kostmi pohromadě?

Několik dní už světem české MMA proudily spekulace, že by snad Karlos Vémola nemusel nastoupit. Jenže všichni, kdo ho znají, něco takového odmítali. Že by se česká Terminátor nechal vystrašit? Nemyslitelné!

Jenomže nakonec opravdu nenastoupí a Večer bojovníků bude ochuzen o největší tahák. Údajně je za tím Karlosova nemoc. Organizátoři tak museli na poslední chvíli řešit, koho proti Princovi postaví. Nevyřešili, zápas se komplet ruší a Prince zase odletí domů. V Liberci se tak představí alespoň jako host. Velká ostuda! Nechat to vyšumět do ztracena asi jen tak nepůjde.

Za prvé se lidé těšili na zápas Vémola vs. Aounallah, který nedostanou. Za druhé měla celý večer vysílat televize. Nebude, protože přišla o největší tahák. Nadšené logicky nejsou ani sázkové kanceláře Fortuna a Tipsport, které vypsaly kurzy a pokračovat by se dalo ještě dlouho.

Můžeme stokrát chápat, že člověk (jakýkoli) onemocní. Ale pokud je někdo profesionální sportovec, který se živí tím, že předvede své umění, musí si umět ohlídat i své zdraví. Může to znít jakkoli tvrdě, ale je to zkrátka jeho povinnost. Je to stejné, jako kdyby si účetní stěžoval, že nestihl uzávěrku, protože mu teklo z nosu. Buď to musí zvládnout, nebo si dávat pozor, aby rýmičku nedostal, protože jinak z toho bude průšvih, který může stát statisíce. A navíc to opravdu nevypadá dobře směrem ven. Pokud Karlos neumírá, měl se zkrátka k boji postavit, tak velí profesionální čest.

Ale co když je to tedy náhodou trošku jinak? „Karlos by nemohl hrát ani šachy, protože by si figurkou vypíchl oko. Tohle je velká podpásovka na fanoušky, na organizátory večera, prostě na všechny,“ rozčilují se lidí na sociálních sítích. Právem, cítí to jako velkou křivdu. Buď jak buď, Night od Warriors se samozřejmě neruší, v Liberci vše vypukne v 18. hodin a na diváky čeká řada kvalitních zápasů. Ta pachuť v ústech ale zůstane.

Související články

Další články