Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vémola si nadělil dárek k Mikuláši: Rozdrtil Mikuláška v prvním kole. Čekali jste něco jiného, řval Terminátor

Vémola si nadělil dárek k Mikuláši: Rozdrtil Mikuláška v prvním kole. Čekali jste něco jiného, řval Terminátor
Zdroj: Archiv Oktagon MMA
+ Další 2 fotografie
MMA
Dopadlo to přesně tak, jak se předpokládalo. Karlos Terminátor Vémola splnil svůj slib a soupeře Václava Mikuláška zničil za neuvěřitelné dvě minuty v prvním kole. Dlouho očekávaný souboj se odehrál v sobotu večer v Brně.

Brněnský večer MMA Oktagon 19 nepřinesl žádné překvapení, alespoň co se týče nejočekávanějšího zápasu dne. Řada lidí si byla jistá tím, že Karlos Vémola porazí Babu Jagu Václava Mikuláška a tak se i stalo. Terminátorovi stačilo jen pár minut k uškrcení soupeře. Vypadalo to, že mu utrhne hlavu. Vémola hned poté zařval do kamery: „Co jste čekali? Čekali jste něco jinýho?"

Takhle rychlý konec zápasu snad nečekal ani poražený Mikulášek. „Nebudu se vymlouvat. Je mi jedno, jak to dopadlo. Výhra potěší, prohra naučí. Chtěl bych vidět polovinu hejtrů, jak by se sem dostali," řekl podle serveru isport.cz Mikulášek.

Zasloužím si lepšího soupeře

Zato Vémola slovy nešetřil a hned se pustil i do kvalit svého protivníka. „Musíte mi začít dávat opravdový fightery a nedávat mi vymyšlený hvězdičky, který nejsou. Třeba Piráta, já si ho chtěl vzít. Rozhodně se ho nebojím, jestli chcete, předhoďte ho lvům,“ prohlásil Vémola.

Zasloužim si titulovej zápas. Nebo aspoň bonus večera. Dnešní vítězství bylo pro mojí dceru Lilinku, kterou nemůžu vidět. Má brzo narozeniny a tento zápas byl pro ni. Chci titulový zápas. Attilovy kluky, kohokoli,“ pokračoval Terminátor.

„Myslel jsem, že dřel. Že se z něj stává sportovec. Smrděl kouřem, jakoby tady vůbec nechtěl bejt. Do toho zápasu nedal vůbec nic. Do přípravy dal desetkrát tolik, aspoň podle těch vašich videích," zakončil svou řeč vítěz sobotního souboje.

Související články

Další články