Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vémola se zuby nehty brání: Nic jsem Lele neudělal! Může být i s dětmi doma

Karlos Vémola: Nic jsem Lele neudělal! Může být doma
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
spor v rodině

Kauza rozchodu zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové nabírá na obrátkách. Poté, co Vémola v úterních ranních hodinách obvinil Lelu Ceterovou z nevěry, informoval portál eXtra.cz o tom, že zápasníkovo vyjádření nemusí být tak pravdivé, jak se může zdát. Redakci totiž kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky, a uvedla věci na pravou míru. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl navíc Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a rozhodla se podat trestní oznámení. Sám Vémola v rozhovoru pro Blesk jakékoliv napadení popírá a tvrdí, že Lela se může kdykoliv vrátit zpátky.


Pořádné drama se stalo z původně obyčejného rozchodu známého MMA zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové. Vše odstartovalo v úterý ráno, když Vémola obvinil Ceterovou z nevěry. Následně se však celá kauza začala pořádně zamotávat.

Redakci eXtra.cz totiž následně kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky. Podle ní není pravda, že jejímu muži Vémola nafackoval ani že by měl s Ceterovou románek. Naopak Ceterová obvinila Vémolu z napadení, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a rozhodla se podat trestní oznámení.

Její máma mi volá, že jsem z ní udělal ku*vu

Slovní ping-pong nyní odrazil Vémola, když v rozhovoru pro Blesk jakákoliv obvinění z napadení své partnerky popřel. "Já jsem ji nenapadl. Věděl jsem to celý den a byl jsem zticha. Pak ale včera začaly na webech vyskakovat zprávy, že Vémola je nevěrnej a podobně. Nejlepší obrana je prostě útok. Lela se prostě bála, že to budu řešit, a začala rozjíždět story, že jsem nevěrnej já. Proto jsem to zveřejnil, protože to chtěli otočit proti mně. Dal jsem facku jen jemu, za to, co udělal. A oni začali útočit na mě," rozvedl Vémola svoji verzi příběhu.

„Když jsem se s ní o tom bavil, byla u toho i uklízečka. Nic jsem Lele neudělal. Jsem s ní pět let, nikdy jsem se jí ani nedotkl. A vůbec nevím, proč něco takového šíří. Má vztek. Celá její rodina má teď vztek. Její máma mi volá, že jsem z ní udělal ku*vu. Ať to video stáhnu, že jsem si to vymyslel. Útočí na mě, jak můžou…," tvrdí Vémola, kterému podle jeho slov celá situace není vůbec příjemná.

"Ona tvrdí, že s ním nespala. Dobře, mně je to jedno, jen říkám, že je špatně, že za mými zády chodí s mým kamarádem po večeřích. Ona má šestitýdenní dítě, a každý den v týdnu je několik hodin pryč,“ přisadil si však zápasník opět na účet Ceterové.

Ať Lela zůstane v domě, může tu být i s matkou

Na dotaz, zdali je ještě možné, že se dají s Ceterovou znovu dohromady, byl však Vémola značně skeptický, dveře má však podle něj stále otevřené: „Nemyslím si to. Zašlo to daleko. Já nevím, kam ona teď půjde, když on jí to nebude financovat. Ať Lela klidně zůstane tady v domě. Já bych byl rád, kdyby tady s dětmi zůstala. Nemusím si jí ani všímat, dům je dost velký. Nevyhazuju ji. Nechci, aby odešla," uvedl Vémola s tím, že je doma jeho partnerka vítaná i se svou maminkou.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy