Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Vémola se už zprotivil i své exmilence: Nejsem s ním v kontaktu, ani o to nestojím, říká Lulu

+ Dalších 6 fotografií

Zdeňka Černá, známá spíše pod přezdívkou Lulu, promluvila o vztahu s Karlosem Vémolou. S českým bijcem totiž měla v minulosti románek a dnes tak neodpáře status jeho bývalé milenky. Za měsíc se navíc tato blondýnka objeví v kleci v Red Face, kde si nechá naplácat na své pozadí. V našem rozhovoru pro eXtra se tak nechala slyšet, že by klidně vyzvala jeho manželku Lelu Vémolu. V rámci toho navázala i na Karlose.

Zdeňka Černá alias Lulu, si s Karlosem Vémolou prožila svoje. Nyní se spolu už nevídají. Lulu je však kontaktu otevřená, šlo by prý ale jen o přátelství. "Na Karlose jsem nezměnila názor, už je mi nesympatický a nelíbí se mi. Možná bychom to mohli držet v přátelské rovině jako kamarádi, třeba se někdy k tomu dopracujeme," řekla Lulu pro eXtra, zároveň ale dodala, že o kontakt se nijak aktivně nesnaží.

Jeho manželku Lelu Ceterovou, nyní už Vémolu, by si ale do klece ráda pozvala. "Určitě by to byl zajímavý zápas. Já bych se tomu nebránila, nevěřím ale tomu, že ona by to přijala. Ale vzhledem k její operaci hýždí a jejím implantátům by jí to určitě neprospělo," promluvila o ženě svého exmilence.

Lulu operaci hýždí zatím přesunula

Lulu se nedávno nechala slyšet, že by chtěla podstoupit stejnou plastickou operaci hýždí jako Lela. Nyní od toho ale upustila. Nakonec je ráda, že do operace nešla, protože by soutěž jinak nemohla přijmout. "Pro mě je nyní priorita další zvětšování poprsí," svěřila se Černá, která o hýžďové implantáty ztratila zájem. Navíc když si kvůli nastávajícímu zápasu vypracuje pozadí vlastní silou, nikoli operací, tak bude o to víc spokojená.

Blondýnce zbývá měsíc na to, aby se na utkání řádně připravila. Prý jí dost radí trenér Robert Rosenberg, přesto však plánuje dřepovat a celkově zadeček zpevňovat, aby měli diváci skvělou podívanou. Utkání je naplánované na 9. září.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy