Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vémola se ujal malého lvíčete, které prý někdo vyhodil v krabici: Lidé to zápasníkovi nevěří

Vémola se ujal malého lvíčete, které prý někdo vyhodil v krabici: Lidé to zápasníkovi nevěří
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Karlos Vémola
Karlos „Terminátor“ Vémola rozhodně ví, jak upoutat pozornost. Tentokrát zaujal fotkou, na níž drží v náručí malou lvici. Jak Vémola tvrdí, někdo mládě šelmy vyhodil v krabici ven. Zápasník se jí tedy ujal, ale jen dočasně, protože ji chce vrátit do přírody. Tomu ale lidé nevěří a na Instagramu to dali slavnému bijci pořádně pocítit. Nejednou Vémolu označili za podvodníka a lháře, který se snaží akorát pomocí lvíčete nahnat sledující.

"Seznamte se, tohle je nový člen naší rodiny, lvice Elsa!" představil Karlos Vémola na Instagramu nejnovější přírůstek do rodiny. Už dopředu muselo být zápasníkovi jasné, že půjde o pořádně třaskavý příspěvek. Vždyť lidé po celém světě odsuzují chování šelem jako domacích mazlíčků.

Vémola ale dle svých slov nic takového nezamýšlí. "Elsa u nás doma není první den. Někdo ji před více než čtyřmi měsíci vyhodil v krabici ven," vysvětlil bijec, který se proslavil v MMA. Ten se lvice podle všeho ujal, aby se o ni mohl dočasně starat.

"Chápu, že spousta z vás mi bude říkat, že lev patří do přirozeného prostředí někde v Africe a ne do Vémolandu. S tím musím souhlasit. A proto budu rád, když mi tentokrát místo kritiky poradíte, jak ji tam zpátky dostat. Do chvíle, než se najde způsob, jak ji vrátit do jejího domova, bude u nás a já udělám všechno pro to, aby měla tu nejlepší péči," slíbil Vémola.

Na Instagramu schytal tvrdou kritiku

Této verzi ale rozhodně neuvěřili Vémolovi sledující na Instagramu. Ti se do zápasníka také pořádně zostra obuli, protože si podle nich celou historku vymyslel.

"To je neuvěřitelný. Lidi, jako jsi ty, by taková zvířata mít neměli.... A ještě spoléháš na to, jak ti lidi sežerou tuhle pohádku o lvíčeti v krabici," napsala pod Vémolovým příspěvkem Kristy M., kterou by zajímalo, zda má Vémola všechna povolení pro chov divokých šelem a pořádný výběh. "Návrat do volné přírody není možný z jednoho prostého důvodu, a to je narození v zajetí, ale chápu, že je dobrý si šplhnout u fanoušků," dodala rozzuřená uživatelka.

Historce nevěří ani fanoušci

"Fakt promiň, jsem tvůj dlouholetý fanoušek, ale to, že někdo vyhodí lva v krabici a najde ho úplně náhodou někdo, kdo má heslo ‚Lvi žerou první‘, mi přijde asi jako David Rath a jeho krabice od vína," vzkázal Vémolovi Jakub Z.

Podobný názor pak měla i většina komentujících. "Určitě někdo pohodil lva v krabici někam na ulici. Prober se už, ty lháři, alespoň si stůj za tím, co děláš. Když už chceš mít lva, tak si nevymýšlej bludy," napsal další pobouřený fanoušek. Vémola tak bude mít v následujících dnech asi co vysvětlovat.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy