Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vémola se přel s Marpem o covid: Není to rýmička, zemřel mi blízký! Pak se mu vysmál kvůli boxu

Karlos Vémola: Covid není to rýmička, zemřeli mi blízcí!
Zdroj: Se souhlasem CNN Prima News
+ Další fotografie
diskuse

Zápasník Karlos Vémola byl společně s rappery Katem a Marpem hostem pořadu Co Čech to politik na CNN Prima News. Kromě plánovaného zápasu mezi Karlosem a Marpem probrali účastníci také současnou politiku a rozdělil je názor na přístup k pandemii koronaviru. Karlos oponoval názoru Kata, podle kterého už je covid jen "rýmička".

Pořad Co Čech to politik na CNN Prima News ve čtvrtek hostil zápasníka Karlose Vémolu a rappery Marpa a Kata. V této sestavě pak debatovali nejen nad plánovaným zápasem Vémoly s Marpem, ale i o dalších tématech, která hýbou českou společností.

Diskozápasník Marpo

"Už se o tom bavit nechci, kolega mě nařknul, že rozjíždím jenom bulvár, že bych se měl věnovat trénování. Já už narozdíl od kolegy naplno trénuju, takže už je to v pohodě," sdělil na začátku k připravovanému zápasu s Marpem Vémola, podle kterého bude zápas na konci května. Na to Marpo odvětil, že je rád "že už to konečně bude".

"Bulvár bude teď psát i o Marpovi, jak jsem ho pěkně knokautoval," snažil se Terminátor vyhecovat přítomného Marpa, ten však zůstal klidný: "Já se tomu směju, to jsou takové pohádky. Chci si spravit chuť po zápase s Rytmusem," sdělil rapper své pocity.

"Pro mě to není úplně výzva, on je v očích odborníků diskozápasník. Má v sobě srdce bojovníka, ale vydělává si hudbou, já jsem stoprocentní zápasník," popsal pozice obou dvou před zápasem Vémola.

Kato zpochybňoval vážnost covidu. "Není to rýmička," usadil ho Vémola

"Covid není 'rýmička' a i mně s koronavirem umřel někdo blízký," reagoval následně v pořadu Vémola na slova Kata, že už jde v případě nemoci covid-19 o pouhou rýmičku. Kato navíc zároveň přiznal, že nevěří oficiálním covidovým statistikám. "Děda kamaráda zemřel při autonehodě, ale v době, kdy se nehoda stala, měl covid. Tak ho zapsali do seznamu lidí, co zemřeli na covid," tvrdil.

Neznám nikoho, komu by nezemřel někdo blízký včetně mě. Očkování bych nechal na každém z nás. Chápu protesty, všech se to dotýká, ale na ‚demoškách‘ mi chybí druhé řešení, co by politik měl udělat,“ snažil se naopak o konstruktivní přístup Vémola.

Na prezidenta kandidovat nebudu

Následně došlo na téma prezidentské volby, která nás čeká už za rok. „Měl by konečně kandidovat někdo, kdo by nerozděloval českou společnost. Zatím ho ale bohužel nevidím. Chtěl bych, aby jednou kandidoval ten, kterého lidé mají rádi, koho uznávají. Někdo, jako byl Karel Gott. Nikdy jste necítili, že by rozděloval společnost,“ nastínil Vémola svoji vizi.

A jak je to vlastně s tvrzením, že by Vémola na Pražském hradě viděl nejradši sám sebe? „Nikdy jsem neřekl, že bych byl nejlepším prezidentem. Na to ještě nemám věk. Jen jsem v humoru řekl, že kdyby měl na českého prezidenta kandidovat Slovák, tak bych kandidoval také, abych to jen tak nenechal,“ uvedl Vémola svůj výrok na pravou míru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy