Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Vémola se po debaklu s Véghem sesypal: Byla jsem celé těhotenství sama, popisuje Lela Ceterová

Vémola se po debaklu s Véghem sesypal: Byla jsem celé těhotenství sama, popisuje Lela Ceterová
Zdroj: koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 30 fotografií
prohra
Rozchod Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30) zřejmě pramení ještě dál, než by člověka mohlo vůbec napadnout. Vypadá to, že to v jejich vztahu skřípalo už od chvíle, kdy 'Terminátor' prohrál v boji proti Attilu Véghovi (35). Ceterová popsala, jaký v té době byl a jak to ovlivnilo její těhotenství...

Lela Ceterová prozradila, že se Karlos Vémola zvaný 'Terminátor' po prohře s Attilou Véghem uzavřel do sebe a o ničem s ní nemluvil. "Jsem s Karlosem tři roky a ještě jsem nezažila, aby prohrál. Nevěděla jsem, jak bude tu prohru snášet. A faktem je, že se s tím vyrovnával po svém," svěřila se webu Čas.sk.

Tichá domácnost

Věřil ve vítězství nad Véghem, skončil po dvou minutách. Prohru každý nenese dobře a chování Karlose se výrazně podepsalo na jeho vztahu s Lelou. Ta byla v té době těhotná a čekala holčičku Lili. Už v té době to mezi nimi patrně skřípalo a jak Lela uvedla, vůbec s ním nebyla řeč.

"Nějaký čas jsme měli tichou domácnost. Vycítila jsem, že se o tom nechce bavit, že chce být sám se sebou. Mrzelo mě, že prohrál, protože je vynikající sportovec a vím, jak tvrdě trénoval," vysvětlila smutná Lela a dodala, že na celé těhotenství byla sama.

Hra na dokonalou rodinku nevyšla

Po narození Lilinky to vypadalo, že bude vše v pořádku. Chvíli také bylo, než se Lela do Karlose navezla kvůli fotce, kterou podle ní fotily "dvě ku*vy". Karlos se snažil hrát spokojenou rodinu a na konci srpna v noci ze soboty na neděli oba dva sdíleli příspěvek se společnou fotkou a informací o tom, že se rozešli. Lela vyčetla Karlosovi jeho nevěry, které on dál označuje jako 'údajné'.

Ceterová pak ještě dopsala, že už před měsícem dala výpověď nájemníkům v bratislavském bytě a hned, jak se ona i Lilinka zbaví koronaviru, odstěhují se od Karlose. A dcera bude zřejmě to jediné, co je bude spojovat.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy