Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Reklamní dno Karlose Vémoly: Vím, jak si zachráníte řidičák, radí lidem. Ti ho přirovnávají k Majk Pánovi

Karlos "Terminátor" Vémola poskytl rozhovor pro eXtra.cz.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
+ Další 4 fotografie
Kritika

Karlos “Terminátor” Vémola se ocitl pod ostrou palbou kritiky. Vše způsobil příspěvek na jeho Instagramu, kde lidem radí, jak se vysekat z průšvihu. “Hrozí ti zákaz řízení nebo vybodování? Dokážeme ti řidičák zachránit!” říká zápasník. Lidé ho přirovnávají ke kontroverznímu youtuberovi Mike Je Pán a označují ho za reklamní dno. Jak se MMA bijec obhájil?

Karlos “Terminátor” Vémola rozhořčil své fanoušky na sociálních sítích. Vše způsobil příspěvek, který umístil na svůj Instagram. Radí v něm, jak se vysekat z maléru a nepřijít o řidičský průkaz.

Jedná se o spolupráci s advokátní kanceláří, která zachránila i samotného Karlose.

“Zdravím, v minulosti jsem měl velkej problém s řidičákem. I přes to, že se snažím jezdit maximálně podle předpisů, tak mi hrozil zákaz řízení. Naštěstí jsem dostal kontakt na jednu advokátní kancelář, která mi s tímhle problémem pomohla a řidičák mi zachránila. Takže jsem se rozhodl, že tuhle pomoc umožním i tobě. A pokud i ty máš problém s řidičákem nebo ti hrozí zákaz řízení, obrať se na nás a já ti slibuju, že uděláme maximálně možný i nemožný, abysme ti s tímhle pomohli. Jakože se Terminátor jmenuju! Oss!” zaznělo ve videu.

To, co následovalo poté, ale Karlos určitě nečekal. Pod příspěvkem se objevují desítky komentářů od rozhořčených fanoušků, kteří známého zápasníka totálně sepsuli.

Karlos Vémola pod palbou kritiky

Přirovnávají ho ke kontroverznímu youtuberovi Mike ye Pán, který se proslavil díky zesměšňování policistů. Záměrně páchal dopravní přestupky a poté shazoval jejich autoritu podle něj sice vtipnými, ale často dost arogantními a urážlivými komentáři.

Lidé Karlose také označují za “Reklamní dno” nebo “Zaprodance” a jeho zdánlivě dobře zamýšlející záměr odsoudili. “Jak může někdo jezdit maximálně podle předpisů a zároveň mu hrozí zákaz řízení?” smějí se lidé.

“Teď, jak v sobotu bude Oktagon, tak se jdeme s borcema nam*dat. Dám třeba dvanáct kousků. Když budu řídit cestou domů a pojedu autem, tak mě z toho vysekají, jo?” napsal jeden ze sledujících.

Na tento komentář se Karlos rozhodl zareagovat. “Vidíš snad někde, že bych nabádal lidi, ať nedodržují předpisy nebo jezdí pod vlivem? Ne! Takže to, co píšeš, je úplně mimo,” kontroval zápasník.

"My nabízíme právní pomoc řidičům, na kterou má právo každej," obhájil se Karlos.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy