Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vémola opět vycouval z duelu s Mikuláškem: Je to vůči mně nefér, zuří Baba Jaga

Vémola opět vycouval z duelu s Mikuláškem: Je to vůči mně nefér, zuří Baba Jaga
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
MMA
Vše pro Karlose Vémolu (35)! Organizace Oktagon MMA opět vyšla Terminátorovi vstříc a tak přesunula jeho duel s Václavem "Babou Jagou" Mikuláškem (32) ze 17. října na prosinec. Důvod? Vémola by údajně nestihnul zhubnout do smluvené váhy 84 kilogramů. Přitom to byl sám Terminátor, kdo tuto váhu navrhnul. Na rozhodnutí organizace pak nejvíc tratí Mikulášek, který musí dál vrážet peníze do nákladné přípravy.

Původně se měl Vémola utkat s Mikuláškem už v září, jenže jeden z nejslavnějších českých MMA bijců nejdřív podstoupil operaci a krátce na to se nakazil koronavirem. Termín se tak přesunul na 17. října jen proto, aby byl nyní souboj přesunut na 30. prosince. Vémola by totiž nestihl zhubnout do požadovaných 84 kilo, na což si stěžoval už před záříjovým termínem.

Organizace Oktagon MMA tak hned dvakrát vyšla Vémolovi vstříc, což pořádně namíchlo Mikuláška. "Je to vůči mně nefér. Nikdo u nás nemá takový servis, jako Karlos. Žádná jiná organizace by mu tohle netolerovala," postěžoval si Mikulášek pro eXtra.cz a má k tomu hned několik pádných důvodů.

Neví, kde sežene peníze

Další posunutí duelu, tentokrát hned o tři měsíce, bude stát Mikuláška další peníze. "Už teď nevím, jak to dám. Sponzorům se nebude chtít takhle vyhazovat peníze z okna za něco, k čemu vlastně ani už nemusí dojít," vysvětlil Mikulášek. Jak už dříve řekl pro eXtra.cz, měsíčně ho příprava vyjde na 60 tisíc korun

Druhým důvodem, který Mikuláška rozzuřil, je to, že Vémola nejspíš bude 17. října bojovat. Ne však s Babou Jagou, ale s jiným soupeřem a to v polotěžké váze nebo v catchweight. "Nikoho ale nezajímá, že se u toho může zranit a já pak o zápas znovu přijdu," řekl Mikulášek a dodal, že sám nechce hledat jiný souboj, protože je to příliš velké riziko.

Mikulášek musí doufat

Pro Mikuláška je celá situace nepochopitelná už jen z toho důvodu, že o souboj s ním si řekl sám Vémola. Navíc to byl i Terminátorův nápad se utkat ve váhové kategorii do 84 kilo. Náhlé odsuny jsou tak pro Mikuláška přinejmenším pochybné. Baba Jaga tak bude muset doufat, že se mu podaří sehnat peníze na přípravu a Vémola nepřijde k dalšímu zranění.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy