Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Vémolela jede na plný plyn: Karlos omylem propálil, že je Lela opět těhotná

Lela Ceterová sdílela krásný rodinný snímek jako z reklamy na štěstí a lásku.
Zdroj: Foto: se svolením Lely Ceterové / foto Peter Gaman
+ Dalších 6 fotografií
Těhotenství

Karlos „Terminátor“ Vémola a Lela Ceterová budou mít druhé dítě. Zápasník MMA informaci omylem prozradil při natáčení Karlos Show.

Zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola (35) bude mít druhé dítě se svojí snoubenkou Lelou Ceterovou (31). Podle Blesku informaci prozradil spontánně během natáčení Karlos Show. „Jsem těhotná,“ přečetl zápasník při natáčení pořadu čerstvou zprávu, kterou Lela napsala poté, co navštívila lékaře. „Nikomu to hlavně neříkej,“ citoval vzkaz od své nastávající dál a usmíval se. 

Těhotenství prý bylo plánované. „Mám teď slíbeného kluka,“ sdělil Karlos v nedávném rozhovoru pro Blesk a Sport. Nový přírůstek do rodiny by měl dostat jméno Rocky nebo, když to bude opět dívka, Viktoria. S Lelou, kterou si má vzít v druhé půlce července, už má Vémola malou Lili. Ta na konci loňska oslavila teprve své první narozeniny. 

Turbulentní vztah

Vztah Lely Ceterové a Karlose Vémoly prošel pořádnými turbulencemi. Nejdříve to vypadalo jako reklama na dokonalý romantický film. Karlos v roli neohroženého bijce se zamiloval do vnadné playmate Lely Ceterové a zanedlouho přišla na svět vytoužená dcera Lili.

Jenomže po nějaké době se začal jejich vztah sypat jako domeček z karet. Na Karlose praskla nevěra s fitness trenérkou Zdeňkou Černou, která se vyfotila v Karlosově koupelně a snímek vyvěsila na sociální sítě. Takovou potupu si nenechala líbit Terminátorova přítelkyně Lela a prakticky okamžitě se odstěhovala do svého bratislavského bytu i s dcerkou Lili. Dlouho nebylo jasné, zda se k tobě vrátí, nebo je to definitivní konec.

Karlos ale nakonec patrně pochopil, že to pravé štěstí u svých milenek nenajde, a začal se kát. Následovala drahá dovolená, na které Lelu zahrnoval drahými dárky a večeřemi. Po příjezdu zpátky na Slovensko Lela s Karlosem oslavili první narozeniny Lili a všichni působili jako velká a šťastná rodina. Ještě před Vánoci ji Karlos požádal o ruku a Lela souhlasila.

Bijec má v plánu si svou milovanou vzít ještě letos za ženu a ví, jak bude celá svatba vypadat. A jak je známo, rozhodně se nespokojí s něčím nevýznamným.

"Pro mě musí mít všechno nějaký význam. Takže datum 28. července, den našeho prvního rande, které jsme měli na žižkovské věži, a proto to bude tam," řekl před časem pro Blesk Vémola a přiznal obavy. "Myslel jsem si, že to nebude možné kvůli menší kapacitě. Ale byl jsem mile překvapený, může tam být až pět set lidí. Větší ta svatba být nemusí," dodal. 

V originalitě se meze nekladou 

Plánují na místě strávit i svatební noc, k místu One Room Hotel mají totiž oba blízko, neboť tam spolu oslavili první výročí vztahu. "Jsem ráda, že to bude právě tam, protože opravdu miluju takové vyhlídky. Myslím si, že to bude kouzelná svatba," prozradila Blesku Lela. A bijec si rozhodně nenechá ujít nějakou tu originalitu.

"Specialit tam bude hodně, ale chci, aby to bylo tajemství. Naše svatba rozhodně nudná nebude," prohlásil Terminátor. "Máme nějaká esa. Svatba má být o tom, že na ni nezapomeneme my dva, ale ani ostatní, kteří na ni přijdou," přidala se Ceterová.

Otázkou ovšem je, jestli velké plány nějakým způsobem nezkomplikuje čerstvě provalené Lelino těhotenství.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy