Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vémola o tvrdé přípravě na Kincla: Lela si musí zamykat jídlo v šatně, směje se

Lela Ceterová vynesla na Slavíky velmi odvážné šaty.
Zdroj: eXtra.cz/ Jiří Schott
+ Dalších 5 fotografií

Karlose “Terminátora” Vémolu čeká zanedlouho další tvrdý souboj. Odvetná bitva s Patrikem Kinclem se uskuteční již 30.12. a přípravy na fight vrcholí. Karlos na svém Instagramu prozradil, že už nasadil dietu, která se dotýká celé domácnosti: “Lela si zamyká jídlo do šatny,” směje se zápasník. 

Závěr letošního roku bude pravděpodobně velmi vyostřený - tedy alespoň na české bojové scéně. Fanoušci se totiž dočkají pikantního odvetného souboje špiček MMA, Karlose Vémoly a Patrika Kincla, který už nyní diváky rozdělil na dva tábory.

Nejlépe placený zápas kariéry

Mimořádně očekávaný duel se uskuteční 30.12. v pražské O2 aréně a půjde o hodně. Nejen o titul, ale také o dost peněz! Jak totiž prozradil šéf Oktagonu, pro oba soupeře bude tento zápas pravděpodobně nejlépe finančně ohodnoceným vůbec. „Když to říká Karlos, tak to bude pravda. Věřím, že pro oba je to nejlepší zápas, co se týká peněz, co kdy měli,” uvedl pro iSport Ondřej Novotný.

Karlos nasadil dietu, Lela si zamyká jídlo v šatně

A oba soupeři věnují přípravě vše. Karlos nyní na svém Instagramu prozradil, že už dokonce odstartoval dietu. Ta se však netýká jen jeho samotného, nýbrž celé rodiny. Zatímco Karlos má v lednici naservírované potraviny pro sebe, aby ho nepokoušela jiná lákadla, Lela si zamyká jídlo pro sebe a děti v šatně.

"Takhle prosím pěkně vypadá lednička, když jsem v dietě. Moje žená má všechno zamčený nahoře v šatníku pro sebe a pro děti a já mám tady" říká s humorem MMA bijec ve videu. Přípravy vyvrcholí za měsíc a můžeme se jen nechat překvapit, kdo nakonec z klece odejde se vztyčenou hlavou a kdo jako poražený. Dozajista se tento duel stane pomyslnou třešničkou na dortu (nejen) pro fanoušky bojových sportů.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy