Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vémola o skandálně ukončeném zápase: Stejně by to tak skončilo. Co na to Marpo a jak reagovali na bučení diváků?

Karlos Vémola a Marpo o skandálně ukončeném zápase. Jak reagovali na bučení diváků?
Zdroj: Oktagon MMA, publikováno se souhlasem
+ Dalších 11 fotografií
box

Dlouho očekávaný zápas Marpo vs. Vémola je za námi a skončil poměrně kontroverzním vítězstvím "Terminátora". Ten sice Otakara Marpa Petřinu porazil technickým KO, z ringu odcházel ale za hlasitého bučení téměř celé O2 areny. Přečtěte si první reakce obou bojovníků jak bezprostředně po zápase, tak na pozdější tiskové konferenci.

Mrzí mě to. Nebyl jsem tolik aktivní, ale mám natrénováno. Když ti to takhle někdo sebere, tak tě to mrzí,” řekl bezprostředně po skončení zápasu Marpo, který sice schytal od Vémoly desítky ran, nijak s ním prý ale neotřásly. Vémola to ale viděl trochu jinak. "Zápas probíhal tak, jak jsme si to představovali. Šlo to podle plánu, až na ten závěr. Nesouhlasím s tím. Ale na druhou stranu, ani jedno kolo nešlo za ním a stejně by to takhle skončilo,” nechal se slyšet Karlos ještě v ringu.

Když ale uběhl nějaký čas a oba fighteři se znova sešli na tiskové konferenci, jejich vyjádření už byla poněkud obsáhlejší. Ani jeden nesouhlasil s verdiktem rozhodčího, prostor si však našli i na vyzdvihnutí toho, že pro sebe navzájem nebyli rozhodně nejlehčími soupeři.

"Bylo to rozhodnutí rozhodčích. Rozhodně s ním nesouhlasím, protože jsem nebyl ani jednou otřesený, nic mi nebylo, myslím, že jsem byl aktivní, snažil jsem se bouchat spodky, nějaký ten zvedák. Mrzí mě to. Nadřel jsem se na to jako kráva a myslím, že bychom v klidu doboxovali těch šest kol," byla první reakce rappera Marpa na tiskovce po zápase.

Své k tomu řekl i Karlos Vémola. "Mě to samozřejmě taky mrzí. Už z pohledu, že jsem slíbil svoje první KO, a hlavně proto, že Marpo tam opravdu ještě stál, i když trochu neposlouchal rozhodčího. Rozhodně jsem necítil, že by byl otřesený nebo že by měl být ukončený. Prostě se stalo. Někdy to nesmíte nechávat na rozhodčích a trochu víc je poslouchat. Já jsem reagoval okamžitě. Když to rozhodčí přerušil, hned jsem startoval. To se Marpovi trošku nelíbilo, nebylo to nic úmyslného. Je to velká škoda, mrzí mě, že ty lidi bučeli, protože jsme tomu s Marpem fakt obětovali všechno. Ten konec mě mrzí," vyjádřil se na tiskovce Karlos. Pro svého soupeře však našel i slova respektu.

"Když vidím tu cestu, kolik koncertů on musel zrušit a co já jsem všechno musel udělat se svojí zlomenou rukou, ten konec mě mrzí. Já jsem přišel o životní KO, on přišel o šanci tam dvě kola stát, každopádně to byl na zpěváka tvrdý soupeř, chci mu poděkovat, že mě dokázal hecnout. I když to je disko zápasník, jak říkám, připravoval jsem se na něj jako na mistra světa. Na zpěváka je to opravdovej tvrďák, díky za zápas," řekl Vémola, jenzž se po vítězné bitvě zvěčnil se svou partnerkou Lelou Ceterovou na svém Instagramu se slovy: "Tak jsme to spolu zvládli, lásko."

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy