Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Karlos o detailech odměny za vítězství nad Attilou: Největší výplata v mém životě, říká

Karlos Vémola o finanční odměně za odvetu s Attilou Véghem: Největší peníze, co jsem kdy dostal, říká
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress.cz
Předchozí Další
+ Dalších 103 fotografií
výplata

Nezapomenutelná odveta Karlose Vémoly v legendárním sobotním zápase se slovenskou ikonou MMA Attilou Véghem byla důstojným zahájením Terminátorova odchodu do důchodu. Na svém Instagramu se v živém streamu rozpovídal, na jakou částku si za své vítězství v kleci přišel. 

Žádná hitparáda

Po svém velkolepém vítězství v sobotním Oktagonu uspořádal MMA zápasník Karlos Vémola živý stream na svém Instagramu. "Chci také poděkovat svému soupeři a celému jeho týmu, protože to, co Attila předvedl po pěti letech pauzy, bylo absolutně neskutečné," vysekl na úvod poklonu svému protivníkovi Attilu Véghovi Terminátor se slovy, že nikdo nemůže říci, že dostal od svého protivníka v kleci vítězství zadarmo.

Ano, jestli něco opravdu nebylo zadarmo, byl to tento zápas dvou MMA legend. Jak Karlos, tak Attila si přišli na pěkný balík peněz. Na otázku, jestli šlo o nejlépe placený Karlosův zápas, odpověděl Terminátor se smíchem, že to nebyla žádná velká hitparáda.

Přesto ale následně kápl božskou, na kolik si za porážku slovenské legendy přišel. "Nebylo to tak velké, jako si vydělali na prodaných sedačkách. Vždycky to může být lepší, ale můj nejlépe placený zápas to určitě byl," prozradil nakonec Karlos Vémola.


Největší výplata

O to se podle Karlosových slov ale zasadil zejména Attila Végh. "Malinko jsem využil toho, že ho trošku znám, a když za mnou Ondra Novotný přišel s tím, co bych si představoval za odvetu s Attilou, kolik peněz chci, tak jsem mu odpověděl, že je mi to jedno. Já chci jen jednu věc, já chci stejně, jako Attila Végh," odvyprávěl, co řekl řediteli MMA organizace Oktagon, a dodal, že kdyby chtěl Attila 2000 eur, on chce prostě stejně.

"Ale Attila to bude šponovat," odpověděl se smíchem Novotný s tím, že je mu jasné, že se bude Attila snažit vyhnat svou finanční odměnu co nejvýše. "To je ale jeho práce, já chci jenom stejně, kolik má on," stál na svém Terminátor. Organizátoři nakonec s Karlosovým požadavkem souhlasili a po domluvě s Véghem si všichni plácli.

Karlosova řeč po zápase:


"Jestli se ptáte, jestli to bylo hodně, tak nebylo, bylo to málo, ale byla to moje největší životní výplata a znovu díky Attilu Véghovi," uvedl na závěr a doplnil, že patří mezi Véghovy největší fanoušky. "Možná bychom tu trilogii klepnout mohli, ale to je pouze v rukou Attily a Ondry Novotného s Palem," zasmál se novopečený "důchodce".

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy