Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Vémola nezmlátí dítě, tenhle boj nebude! Lidé reagují na výzvu Jona Mariánka

Jon Mariánek a jeho výzva: Karlos Vémola nezmlátí dítě, tenhle boj nebude, píší lidé
Zdroj: Koláž eXtra.cz / Jon Mariánek
KAUZA

Na českém internetu rezonuje kauza Jona Mariánka, českého youtubera žijícího v Americe, který vyzval na zápas v ringu legendárního tuzemského zápasníka Karlose Terminátora Vémolu. Mariánek je kontroverzní internetový videotvůrce, co se nebojí vymezovat proti Čechům a jejich nátuře. Ti mu vrací úder a na sociálních sítích píší o tom, že nebýt puberťáků, kteří ho sledují, neštěknul by po něm ani pes.

Český youtuber Jon Mariánek je veřejnosti znám teprve chvíli, před časem se totiž prosadil v Americe jakožto střihač populárního youtubera Jakea Paula, přičemž dříve pracoval i pro jeho bratra, rovněž youtubera, Logana Paula. Mariánek dává rád na odiv svůj pracovní úspěch a ve svých videích, kde o práci pro populárního světového youtubera vypráví, se nebojí zmiňovat, že mu vadí povaha Čechů.

Jon Mariánek rád provokuje, tak není divu, že před časem vyzval českého rappera Ektora na souboj. „Pozval jsem tě do ringu a řekl: ‚Pojď, v*le, rozdáme si to. Dám ti milion korun, když mě porazíš.‘ A ty mi ani neodpovíš, k*kote,“ řekl v jednom z videí. Nedostalo se mu odpovědi, ale ozval se někdo jiný – český herec a zápasník Jakub Štáfek. Ten řekl, že by se s Mariánkem rád utkal v čemkoliv, třeba i v šachách. Jon ale výzvu nepřijal, nelíbí se mu fungování české organizace Oktagon, která zápasy zprostředkovává. Štáfka sice odmítnul, ale k boji pobídl zkušeného fightera Karlose Vémolu. Mariánek si však stanovil, že by zápas musel být mimo Oktagon.

Chování mladého Mariánka Čechy na sociálních sítích pobuřuje. „Bohužel, toto jsou vzory pro dnešní mládež,“ začíná komentář jednoho z komentujících na Facebooku pod článkem, který redakce eXtra.cz k tématu zveřejnila. „Vémola nezmlátí dítě, tenhle boj nebude, ale jsem zvědavý na ty šachy,“ posmívá se další z diskutujících tomu, jak Mariánek vyzval do ringu Vémolu. Jiný komentující zase tvrdí: „Chudák rodina, pěknou ostudu jim dělá výrostek pubertální. Raději je zalezlý v USA.“ A jiný popisuje, že nebýt puberťáků, co Jona Mariánka sledují, neštěknul by po něm ani pes. V diskuzi se ale objevují i ti, co s youtuberem souhlasí. „Já mu teda fandím, protože z většiny má pravdu, a teď mě ukamenujte.“

Související články

Další články

Nejnovější kauzy