Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vémola nabízí po zoo další byznys: Asi nemá na dárky, tak se dal na prostituci, smějí se lidé

Karlos Vémola nabízí prohlídku jeho domácí Zoo za deset tisíc. Část výdělku jde na dobrou věc. Někteří jeho sledující to ale špatně nesou a na Karlose se snesli s vlnou kritiky.
Zdroj: Foto s povolením Karlose Vémoly
+ Dalších 7 fotografií
Karlos Vémola
Karlos „Terminátor“ Vémola (35) nedávno pobouřil část veřejnosti tím, že nabídl prohlídku svého domu. Zájemce lákal především na setkání s mladou lvicí Elsou a za vstupenku požadoval 10 tisíc korun. Jak se ukázalo, nebyla to jediná nabídka, kterou Vémola zveřejnil. K dispozici dal také několik poukázek na trénink s ním. Podobně jako v prvním případě ale nešlo o nic levného.

„Nejenom pes, ale také lev může být nejlepším přítelem člověka. Pokud máte zájem o návštěvu Vémolandu a současně tak podpořit Zoo Plasy, neváhejte mě kontaktovat. Cena je 10 000,“ napsal Vémola před několika dny na sociálních sítích. Nabídka Terminátorovy fanoušky překvapila, řadu jich ale také pobouřila.

Trénink jako dárek

„Deset tisíc? Haha, tak to je dobrej šašek,“ napsal jeden sledující. „Raději kdybys toho lva vrátil do přírody, kde patří, jak jsi to i sliboval. Ale to je u tebe normální, jenom žvaníš,“ dodal další. Vémola tak čelil pořádné kritice.

Jak se ale ukázalo, nešlo o jedinou nabídku od jednoho z nejlepších českých MMA zápasníků. Vémola dal také k dispozici hned několik lístků, které zaručovaly společný trénink s Terminátorem. Fanoušci si tak mohli nadělit netradiční dárek pod stromeček, rozhodně ale nešlo o nic levného.

Za 60 minut se nic nestihne

Soukromý trénink pro jednoho totiž vychází na 4499 korun, pro dva pak na 6999. Poukázka přitom platí pouze 60 minut. Lidé tak na sociálních sítích opět nešetřili kritikou. "Za tuhle částku je to ubohost, za 60 minut se tak akorát rozcvičíš a trochu zahřeješ," myslí si jeden z diskutujících na Facebooku. "Karlito asi nemá prachy na Vánoce, tak se dal na prostituci," utahoval si z Vémoly další komentující.

Není totiž zvykem, že by sportovní hvězda za peníze nabízela k dispozici prohlídku domu či společný trénink. Vémolovi tak zápas s Mikuláškem nejspíš moc peněz nevydělal...

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy